Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Jeden celny strzał

2017-05-26 | Autor: Team-Carp-World

Z każdą podróżą wędkarską wiążę nadzieję na spotkanie z rybami. W głowie siedziały mi „Kaszubskie karpie”. Majówkę z kolegą postanowiliśmy spędzić nad jeziorem Miłoszewskim.
Przygotowania trwały i szczęśliwie znaleźliśmy się nad wodą. Nowa woda to nowe wyzwanie. Mieliśmy tydzień, by przekonać do siebie podwodnych mieszkańców. Zawsze
z pozytywnym nastawieniem, na odnotowanie chociażby jednego celnego strzału.
Po sondowaniu zbiornika przyszedł czas na uzbrojenie zestawów. Arsenał jak na Gosławicach, stawiając głównie na kulki tonące Kill Krill, Gigantika i Scopex&Squid. Każdy zestaw poszedł na inną głębokość, od 3 do 8 m.

Pierwszy dzień minął spokojnie, towarzystwo kolegi wraz z żoną i miła atmosfera nad piękną wodą to uroki zasiadek karpiowych. Czekaliśmy dalej z nadzieją na upragnione spotkanie, dużo czasu poświęcając obserwacji wody.

Kolejne dni mijały bez towarzystwa karpi, na które czekaliśmy. Natomiast odnotowałem 3 leszcze z jednego zestawu. „Są leszcze to będzie i karp” powiedział właściciel wody, podczas odwiedzin. Taką też miałem nadzieję. W czwartek rano, była to już 5 doba oczekiwania, usłyszałem delikatne pociągnięcie zestawu, które zmieniło się w powolny odjazd. Hol był emocjonujący i udany. Cierpliwość się opłaciła, bo 14,4 kg szczęścia wylądowało na macie. Celna kula to Kill Krill i power dip z tej samej serii.
Sobota to dzień pakowania i powrotu do domu z nadzieją na kolejne spotkanie na Kaszubach.

Z pozdrowieniami

Paweł Frydrych

Carp-World Team

Galeria zdjęć
Blogi użytkownika Team-Carp-World

Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Portal karpiarzy - karpiowanie, FORUM karpiowe, filmy karpiowe, sklep karpiowy
© 2013-2017 AS PRO MEDIA TV&FILM PRODUCTION - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie erykszolc.com