Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

Wspomnienie minionego sezonu

2017-01-31 | Autor: redakcja

Wielu z nas nie może doczekać się już wiosny i pierwszej tegorocznej zasiadki. Przeglądając zdjęcia z zeszłego sezonu, jak żywe powróciło wspomnienie mojej letniej zasiadki na jednej z opolskich żwirowni...

W towarzystwie moich dwóch Teamowych kolegów Irka i Krzyśka udało nam się świetnie połowic. Pomimo niesamowitego upału i ciągłych skoków ciśnienia, ryby współpracowały znakomicie i praktycznie każdej doby zaliczaliśmy kontakty z miśkami. Karpie żerowały głównie w nocy, ale pojawiały się również sporadyczne brania w ciągu dnia, gdy temperatura przekraczała 30°. W tej bardzo ciepłej wodzie, kulka o zapachu Crave (śliwka, żurawina, krab) firmy Pallatrax, spisywała się znakomicie.

Jak wszyscy wiemy karpie, w tak ciepłej wodzie robią się leniwe i ich żerowanie staje się bardzo chimeryczne. Pomimo to udało nam się je skusić, a nasza radość była tym bardziej nieoceniona. Wybrane miejscówki nęciliśmy kombinacją ziaren: kukurydzy, konopi i rzepaku. Dopełnieniem zanęty były kulki Crave, które świetnie przyjęły się na tej wodzie. Na włosach najczęściej lądowały kulki również o smaku Crave, jak i squabsy o wyjątkowym kształcie poduszki z serii Elixir 6 (klon, skorupiaki, muszla). To właśnie podczas tej wyprawy mojemu koledze Irkowi udało się pobić jego dotychczasowy rekord karpia z wody PZW. Piękny 14 kg lustrzeń skusił się na squabsy z w/w wymienionej serii Elixir 6.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z naszego wypadu, który jak na mocno przełowioną wodę PZW, okazał się bardzo owocny!

Z karpiowymi pozdrowieniami Dariusz Lesznar.

PALLATRAX CATCH MORE FISH

Galeria zdjęć
Blogi użytkownika redakcja
2017-02-02 15:49:30 | carpmasterorg
Mam nadzieję, że nadchodzący sezon z Pallatrax`em będzie wspaniały!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Portal karpiarzy - karpiowanie, FORUM karpiowe, filmy karpiowe, sklep karpiowy
© 2013-2017 AS PRO MEDIA TV&FILM PRODUCTION - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie erykszolc.com