Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Ocena: 0,0 | Ilość ocen: 0 | Zaloguj się aby oceniać!

XII Meetingu Carp Team Luboń 14 – 18 czerwiec 2017 łowisko “JERZYN”

2017-06-23 | Autor: redakcja

W dniach 14-18 czerwca 2017 jak co roku zostały zorganizowane przez Carp Team Luboń zawody karpiowe z cyklu Miting Carp Team Luboń w tym roku to już po raz XII zorganizowaliśmy zawody na łowisku Jerzyn koło Pobiedzisk.

Tegoroczna edycja, to była imprezą jubileuszową - 10 lat CTL w Karpiowym Świecie. Dziękujemy za przychylność Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego za zaliczenie naszych zawodów do listy Eliminacji Mistrzostw Polski Dębowa 2017.

W pierwszy dzień zawodów zawodnicy mieli się zgłosić do godziny 10. Po wyczytaniu obecności z 29 ekip, które zgłosiło chęć startu w tych zawodach. Po sprawdzeniu obecności okazało się, że dwie ekipy nie stawiły się na zawody. W tym momencie mogliśmy zrobić małe zmiany jeśli chodzi o stanowiska. Po rejestracji zawodników i omówieniu regulaminu przyszedł czas na losowanie stanowisk.

Po losowaniu stanowisk każdy zapoznał się z mapką stanowisk, czyli jak wyglądają wcześniej przygotowane kierunki połowów. Następnie dla uczestników został przygotowany mały poczęstunek w formie pieczonego dzika. 40 kilogramowy dzik skonsumowany został w ciągu pół godziny. Po konsumpcji wszyscy zawodnicy wybrali się na swoje stanowisko. Przed godziną 17 można było szukać miejscówek oraz nęcić. Zestawy mogły lądować w wodzie po godzinie 17. Przez 4 doby ekipy usilnie walczyły o każdą rybę, jednak 54 hektarowa woda nie zalicza się do najłatwiejszych. Po ostatniej dobie i ostatecznym ważeniu okazało się, że było bardzo ciężko wbić się w miejscówki żerowania karpi. Tylko 11 drużyn złowiło ryby.

Wyniki po zakończeniu zawodów:1. miejsce stanowisko 36 - Karol Fiedorczuk, Wiesław Fiedorczuk 5 szt. ogólna suma 32,65 kg (Zwycięzcy Eliminacji do PCM 2017)

2. miejsce stanowisko 44 - Paweł Łączny, Kamil Orzeł 2 szt. ogólna suma 21,95 kg

3. miejsce stanowisko 33 - Zbigniew Pazoła, Radosław Pazoła 2 szt. ogólna suma 10,00 kg

4. miejsce stanowisko 26 - Dariusz Żółtaszek, Piotr Kotyś 1 szt. ogólna suma 7,9 kg

5. miejsce stanowisko 2 - Mateusz Szaj, Marcin Guzek 1 szt. ogólna suma 7,5 kg

BIG FISH - Paweł Łączny 15,25 kg

SMALL FISH - Karol Fiedorczuk 5,0 kg

Podziękowania dla PFWK oraz patronów medialnych Świat Karpia oraz Polski Portal Karpiowy Carppasion i oczywiście dla sponsorów dzięki którym te zawody mogły się odbyć. Serdecznie dziękujemy wszystkim ekipom startującym w organizowanych przez nasz klub CARP TEAM LUBOŃ zawodach. 

Tekst: organizator zawodów

Galeria zdjęć
Blogi użytkownika redakcja

Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Portal karpiarzy - karpiowanie, FORUM karpiowe, filmy karpiowe, sklep karpiowy
© 2013-2017 AS PRO MEDIA TV&FILM PRODUCTION - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie erykszolc.com