Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Zawody

Ocena
Miejsce
Wrocław Muchobór Wielki
Data
2014-06-13 - 2014-06-15
Opłaty
Koszt 100 zł od drużyny. O starcie decydować będzie kolejność zgłoszeń, zapisy przyjmuje bezpośrednio Paweł Mokrzycki 795 – 878 – 400 Wszelkie informacje dot startowego w zawodach udziela Paweł Mokrzycki

II Zawody Karpiowe Koła PZW nr 85 Smolec

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w tej imprezie. Jeśli macie wątpliwości czy startować zapoznajcie się z zaproszeniem jakie otrzymała nasza redakcja od organizatorów.

Idea stworzenia I zawodów Karpiowych zrodziła się gdy do koła dołączało coraz więcej Karpiarzy z różnych klubów z Dolnego Śląska .
 
Chcieliśmy pokazać wędkarzom z koła że przyjemność z wypuszczania ryb i emocje dostarczane podczas hol karpia czy amura dostarcza tyle adrenaliny i emocji, których nikt nie jest w stanie tego dokładnie opisać.
 
Zawodami pokazaliśmy wędkarzom że masowe i bezsensowne zabieranie ryb z łowiska mija się z pracą jaką wkładamy co roku na rzecz PZW.
 
Ciężką pracą Klubów między innymi:  Gang Karpiarzy i Zarządu PZW nr 85 Smolec udało się stworzyć I Zawody Karpiowe PZW nr 85 Smolec na zbiorniku w Smolcu niedaleko Wrocławia wówczas Big Fish zdobył Paweł Mokrzycki z pięknym karpiem o wadze 12.600. ( w załączniku 2 zdjęcia z rybą zawodów w 2013 )
 
W tym roku zawody odbywają się na drugiej wodzie którą opiekuje się PZW nr 85 Smolec – Wrocław Muchobór Wielki ul. Kunickiego.
 
Woda do dnia dzisiejszego nie pokazała swojego potencjału do 2013 r. był zakaz pływania pontonami co znacznie utrudniało spokojne i bezpieczne hole tych największych milusińskich Karpi 
Zbiornik ma ponad 50 lat i do dnia dzisiejszego nie wiadomo co tak naprawdę tam pływa 
 
Naszymi zawodami przyciągamy grono wędkarzy chcących się dowiedzieć na czym dokładnie polega „Karpiowanie” jak i młodzież, która popiera nasze metody.
 
Mamy nadzieję, że tradycja „ Zawodów Karpiowych „w Kole nr 85 na stałe zagości w kalendarzu 
 
Pozdrawiam
 
Jacek Sojka

Gang Karpiarzy

 

Organizatorzy

Koła PZW nr 85 Smolec
Gang Karpiarzy

Sponsorzy

Monsterfishing.pl
Ikra-sklep.pl
Carp-world.pl
Profess-fishing.pl
Bigcarpzone.eu

Nagrody

Nagradzane miejsca I-III
Oraz nagroda za Big Fish.