Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Zawody

Ocena
Miejsce
Zalew Bledzewski
Data
2015-06-03 - 2015-06-07
Opłaty
800 zł od drużyny

III Meeting z Lubuskim Klubem Karpiowym

W dniach od 03-07 czerwca 2015 roku odbędzie się już trzecia edycja zawodów karpiowych, organizowanych przez Lubuski Klub Karpiowy pod nazwą III Meeting z Lubuskim Klubem Karpiowym.

Sami organizatorzy nazwali imprezę „hardcorową”, nie tylko dlatego, że pula nagród to aż 25 000 zł oraz dwa pierwsze miejsca wchodzą do MP PCM 2015, ale także ze względu na charakterystykę zbiornika, nad którym odbędą się zawody.

Dwadzieścia pięć dwuosobowych drużyn będzie rywalizowało nad 100 hektarowym Zalewem Bledzewskim. Jezioro powstało na początku XX wieku w wyniku zbudowania zapory wodnej na rzece Obrze dla elektrowni w Bledzewie. Zalew Bledzewski to trudny zbiornik, pełen podwodnych karczowisk, zalanych łąk, półwyspów i trzcinowisk. Każdy ze startujących będzie miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na tak nieprzewidywalnej wodzie. Jednak spełni oczekiwania wędkarzy, którzy prócz czerpania przyjemności z wędkowania, cenią obcowanie z przyrodą.

Mimo niespodzianek czyhających pod wodą, uczestnicy imprezy docenią urok i atmosferę przebywania nad tym pięknym zbiornikiem i będą czerpać ogromną radość z każdej wyholowanej ryby. Organizatorzy zadbali również o zmniejszenie presji zawodniczej, oddalając maksymalnie od siebie stanowiska.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie i przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie organizatora (http://meeting-lkk.pl.tl/Kontakt.htm) wraz z danymi drużyny. W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo dalsze szczegółowe informacje. Koszt udziału w zawodach to 800zł, opłatę należy uiścić do 15.03.2015 r. Pierwszeństwo udziału mają zawodnicy biorący udział w poprzednich edycjach, a następnie kolejność zgłoszeń.

Redakcja czasopisma Świat Karpia obejmuje patronatem medialnym III Meetingu z Lubuskim Klubem Karpiowym.

Organizatorzy

Lubuski Klub Karpiowy

Sponsorzy
Nagrody

25 000 zł