Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Prologic - hak XC7

Kiedy nasze haki karpiowe zdobyły wysoką reputację, na przestrzeni ostatnich 10  lat, postanowiliśmy pójść za ciosem – otworzyliśmy naszą własną fabrykę haków.  Pozwala nam to na pełną kontrolę w wyborze najlepszych dostawców drutu z japońskiej  stali wysokowęglowej oraz kontrolę jakości. Tylko produkty ściśle spełniające  nasze kryteria: kształtu, ostrości i jakości wykonania; trafiają na rynek. Haki są  produkowane z najwyższej klasy japońskiej stali węglowej CC-83, zapewniającej  minimalną elastyczność i maksymalną wytrzymałość – nie wygina się nawet pod  wpływem silnych nacisków. Najwyższa jakość drutu ze stali węglowej ma szczególne  znaczenie dla ostrości haków. Są one ostre jak brzytwa, posiadają wysoką żywotność  i znacznie zwiększają pewność zacięcia.
Trzonek haka XC7 jest delikatnie skrócony, co zwiększa jego wytrzymałość, zaś oczko  jest wygięte do środka o 3 stopnie, dzięki czemu znacznie zwiększyła się szybkość  obrotu haka. Skuteczność tego modelu jest szczególnie widoczna przy pobieraniu haka od dołu. Haki XC7 dostępne są w wersji z zadziorem i bez niego, opakowanie zawiera 10 haków. Rozmiary wersji z zadziorem zawierają się w przedziale #1 - #10, wersja bez zadziora dostępna jest w rozmiarach #4 - #10.

Z pełną ofertą produktów firmy Prologic można się zapoznać na stronie: www.prologicfishing.com Zapraszamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami marki Prologic na: www.facebook.com/PrologicPolska. Odwiedź również nasz kanał YouTube: www.youtube.com/PrologicPolska i Instagram: www.instagram.com/prologic_fishing_polska.