Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

ŁowiskaWłaściciel: Łowiska PZW
Typ wody: Jeziora
Województwo: łódzkie
Kontakt:

Okręg PZW Piotrków Trybunalski, tel: 44 646 43 45

Opłaty:

Karta wędkarska PZW Piotrków Trybunalski lub Dolny Śląsk (porozumienie) opłaty jednodniowe w sklepie wędkarskim przy ulicy Sulejowskiej.

Stanowiska:

Nieograniczone

Ocena: 5,0 | Ilość ocen: 2 | Zaloguj się aby oceniać!

Jezioro Bugaj

Z sentymentem przedstawiam kolegom łowisko na którym stawiałem pierwsze wędkarskie kroki. Jezioro Bugaj znajduje się w województwie łódzkim na obrzeżach miasta Piotrków Trybunalski, przy wyjeździe w stronę Sulejowa. Jezioro ma powierzchnie 52 ha, średnia głębokość to 1,8 m a maksymalna to 4 m. Zasilane jest rzeką Wierzejką opływającą Piotrków od północy i wschodu. Jezioro Bugaj również posiada bogatą florę. Brzegi porośniete są trzciną oraz pałką wodną, w większości miejscach utrudniają dotarcie nad wodę, ale dla lubiących urok dzikiej wody i przyrody idealne miejsca. W kilku miejscach występuje również lilia wodna i grążel żółty. Dno jeziora w wielu miejscach pokrywa warstwa kamieni i piasku. Idealne warunki do wzrostu dużych karpi. Inne ryby występujące w zbiorniku: Amur biały, Karaś pospolity, Lin, Sum, Szczupak, Płoć, Leszcz, Okoń, Boleń, Sandacz, Jaź.


Mapa dojazdu
Galeria zdjęć
2014-02-23 21:13:09 | carpmarket24
Hmmm... z tymi wodami to jest tak że w każdej pływa duży karp. Bugaj nie jest łowiskiem typowo karpiowym, jednak nie mówię że się nie da:) Na pewno dużo łatwiej jest tu z amurem, jednak większość nie jest tu na niego przygotowana. Uważam jednak że warto!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Wyszukaj

Dodaj łowisko

Portal karpiarzy - karpiowanie, FORUM karpiowe, filmy karpiowe, sklep karpiowy
© 2013-2017 AS PRO MEDIA TV&FILM PRODUCTION - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie erykszolc.com