Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

ŁowiskaWłaściciel: Łowiska specjalne
Typ wody: Stawy
Województwo: małopolskie
Kontakt:

Rezerwacja łowiska:
Tel. 33/841-20-50
Mobile : 0/600-281-211
e-mail: biuro@karpik.pl
www.karpik.pl

Opłaty:
Stanowiska:

12

Ocena: 4,3 | Ilość ocen: 4 | Zaloguj się aby oceniać!

Łowisko specjalne Karpik

Reaktywowane i otwarte ponownie w kwietniu 2013 roku. Zlokalizowane w woj. małopolskim w miejscowości Graboszyce, pomiędzy Zatorem a Wadowicami (60 km od Katowic i Krakowa).
Łowisko specjalne o powierzchni 6 ha znane jest z niesłychanie walecznych, dużych i przebiegłych karpi, sumów i jesiotrów. To woda z całkowitym zakazem zabierania ryb.

Głębokość akwenu kształtuje się od 1,5 do 3,5 metrów. Dno czyste bez większych zaczepów o ciekawym ukształtowaniu. Na łowisku znajduje się 12 stanowisk (większość podwójnych), które zapewniają rozbicie namiotu, jak również przyjazd przyczepą kempingową/kamperem. Posiadamy trzy drewniane domki, z których dwa z nich, są o wysokim standardzie (sypialnia, łazienka, WC, aneks kuchenny, ogrzewanie, TV). Na łowisku znajduje się również bezpłatny prysznic i WC.
Woda została zarybiona dużymi okazami karpia. Największe nasze sztuki osiągają już wagę ponad 20 kg! Woda jest systematycznie zarybiana nowymi okazami. Na łowisku można korzystać z łódek zanętowych typu RC.
W pobliżu łowiska znajduje się hotel i restauracja Karpik, a w pobliżu drugiej restauracji (nad małym stawem) znajduje się plac zabaw dla dzieci.


Mapa dojazdu

Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Wyszukaj

Dodaj łowisko

Portal karpiarzy - karpiowanie, FORUM karpiowe, filmy karpiowe, sklep karpiowy
© 2013-2017 AS PRO MEDIA TV&FILM PRODUCTION - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie erykszolc.com