Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-03-12

Amurowe zaskoczenie

Zapraszamy na kolejny artykuł Marcina Burka, w którym relacjonuje swoją jesienną zasiadkę w Żelechowie i jednocześnie radzi jakie zestawy sprawdzają się na tej i podobnych żwirowniach. 

Marcin Burek wraz z Dawidem Starzykiem jesienią ubiegłego roku wybrali się na zasiadkę na łowisku Eko – Farma w Żelechowie. W związku z późną porą spodziewali się raczej brań karpi niż amurów. Jednak jak to bywa w naszym hobby sytuacja była odmienna.

Jesteście ciekawi całego artykułu Marcina? Zapraszamy do najnowszego numeru e- magazynu Świat Karpia 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. TUTAJ   

Czytnik internetowy - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 

Fragment artykułu:
Do swojej październikowej wyprawy przygotowywałem się niezwykle skrupulatnie. Zaledwie kilka dni wcześniej wróciłem pokonany. Choć nie za wiele mogłem wskórać, to na kolejny wyjazd chciałem przyszykować się jeszcze lepiej. Humor psuła mi prognoza pogody. W radiu i telewizji trąbili, że w dniu wyjazdu do Polski mają dotrzeć potężne wichury, a ciśnienie spaść o ponad 30 hPa w ciągu doby! Jak pech to pech, mówiłem w myślach. Ale nie było co się przejmować, tylko walczyć.

Polecane aktualności