Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-01-19

Czy karpiowanie musi być drogie?

Mariusza Sadowskiego mogliście wielokrotnie zobaczyć na naszym portalu, wędkuje często i z bardzo dobrymi efektami. Ktoś może powiedzieć, że potrzebuje na to dużo czasu, urlopów itp. Może jednak nie, czasami wystarczy dyscyplina i zaangażowanie. 

W swoim artykule Mariusz wraca pamięcią do czasu, kiedy zaczynał karpiować i zderza ten okres z obecną sytuacją. Niewątpliwie liczba dostępnego sprzętu wzrosła, jest również większy dostęp  do wiedzy czy to w postaci portali, czasopism czy filmów. Jednak ciągle wiele osób narzeka na brak czasu i środków na karpiowanie. Zapraszamy do lektury artykułu Mariusza, powinien niektórym pomóc.
 

Jesteście ciekawi całego artykułu Mariusza? Zapraszamy do najnowszego numeru e- magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. TUTAJ   

Czytnik internetowy - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 

 

Większość z nas pracuje, wolne chwile spędzając nad wodą. Niezwykle ważne jest pogodzenie obowiązków rodzinnych z hobby, w które tak bardzo się angażujemy. W obecnych czasach każda wolna chwila jest na wagę złota. Nieważne czy posiadamy własną firmę, czy pracujemy u kogoś, mamy świadomość, że na wiele przyziemnych spraw brakuje nam czasu. To bardzo istotne odpowiednio go wykorzystać. Często bierzemy urlop, aby jechać na ryby. Nie zapominajmy wtedy o rodzinie, która też wymaga naszej uwagi. Wydaje mi się, że czas jest dość dużym ograniczeniem. 

Polecane aktualności