Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-02-13

Do wygrania Prologic BAT 3+1 - szczegóły konkursu

Przypominamy o konkursie, który prowadzimy wspólnie z markami Prologic i Okuma. W tym miesiącu do wygrania jest zestaw sygnalizatorów Prologic BAT 3+1. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w zabawie. 

Aplikacja mobilna „Wydawnictwo AS PRO MEDIA” umożliwia użytkownikom publikację zdjęć ze złowionymi rybami - karpiami, amurami oraz innymi gatunkami, poprzez aplikację mobilną, którą można pobrać ze sklepu AppStore oraz Google Play, a także poprzez czytnik internetowy dostępny pod adresem www.wydawnictwoaspromedia.com. 

Kto wygra?
W miesiącu lutym, nagrodzona zostanie jedna osoba, która opublikuje w aplikacji najwięcej zdjęć ze złowionymi rybami – karpiami i amurami. Nie oceniamy wagi, gdyż każda, nawet najmniejsza ryba zasługuje na uznanie. Łowisz dużo ryb? Prawdopodobnie wygrasz...

Gdzie dodawać zdjęcia?
Zdjęcia należy dodawać do galerii łowców poprzez aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" dostępną na Android oraz iOS lub poprzez czytnik internetowy - www.wydawnictwoaspromedia.com


Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 
 


Oto nagroda na miesiąc luty...

Luty - zestaw sygnalizatorów Prologic BAT+ 3+1 Niebieskie
 


ZACZYNAMY!
Łowca miesiąca – LUTY

Nagrodą dla łowcy miesiąca w lutym jest ZESTAW SYGNALIZATORÓW Prologic BAT+ 3+1 Niebieskie, ufundowane przez firmę PROLOGIC - sponsora konkursu. Termin publikacji zdjęć na łowcę miesiąca lutego mija 28 lutego o godzinie 23:59. Zwycięzca zostanie wyłoniony 5 marca.

Styl, niezawodność i wspaniała czułość wykrywania brania – nowy zestaw sygnalizatorów BAT+ jest stworzony by przetrwać wszystko. Zastosowany tu układ elektroniczny został przetestowany we wszystkich krajach Europy, podczas każdych warunków pogodowych, jakie można tam spotkać. Nowoczesny design zawiera bardzo głębokie łoże dla wędziska, pozwalające na łowienie w ekstremalnych warunkach bez użycia dodatkowych widełek. 

 • Zestawy z niebieskimi diodami LED: 2+1, 3+1 i 4+1
 • Zestawy z tradycyjnym układem kolorowych diod LED 3+1 i 4+1
 • 5 stopni czułości
 • 6 stopni głośności plus tryb cichy
 • Zasięg 100m
 • Manualne podświetlenie nocne
 • Bardzo jasne diody LED
 • Sygnalizator wykorzystuje 3 baterie AAA (nie dołączone)
 • Centralka wykorzystuje pojedynczą baterię 9V (nie dołączona)
 • Wodoodporne

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest wydawca aplikacji mobilnej „Wydawnictwo AS PRO MEDIA”, firma Adrian Śmigiel AS PRO MEDIA.
 2. Sponsorem konkursu jest firma Prologic oraz Okuma.
 3. Co miesiąc nagrodzony zostanie jeden użytkownik, który doda w danym miesiącu – z jednego konta - najwięcej zdjęć z karpiami i amurami. Zdjęcia nie mogą się powtarzać. Na zdjęciach musi znajdować się łowca ze złowioną przez siebie rybą.
 4. Zdjęcia muszą być czytelne. Nie będą zaliczane zdjęcia np. ciemne, rozmazane - gdzie utrudniona jest identyfikacja łowcy.
 5. W konkursie nie biorą udziału ryby zakrwawione, brudne od trawy, błota, wyschnięte itp.
 6. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu będzie czuwać wydawca aplikacji.
 7. Wysyłkę nagród realizuje organizator konkursu.
 8. W przypadku pytań związanych z konkursem, prosimy o wiadomości e-mail na adres: biuro@aspromedia.info
 9. UWAGA! W konkursie biorą udział tylko zdjęcia z widocznym łowcą na zdjęciu.
 10. UWAGA! W konkursie nie biorą udziału zdjęcia z rybami położonymi na macie, trawie, pomoście, trzymane w jednej dłoni, bez widocznego łowcy itp.
 11. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu w przypadku, gdy wykryte zostaną nadużycia ze strony użytkowników.

   

 

Polecane aktualności