Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-12-01

Dostęp do archiwalnych numerów Świata Karpia

Najnowsza premiera na wędkarskim rynku w Polsce, czyli aplikacja „WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA” to nie tylko nowe, aktualne wydania czasopisma Świat Karpia, ale także cała baza archiwalnych numerów z ostatnich lat.  

Część z Was oczywiście zna i posiada starsze wydania naszego czasopisma, dlatego to rozwiązanie kierujemy przede wszystkim do nowych czytelników. Jesteśmy przekonani, że znajdą oni tam wiele cennych informacji. Wszak dobra wiedza nigdy się nie starzeje.

Wśród propozycji, na które warto zwrócić uwagę są artykuły o łowiskach. Pojawiały się one w każdym numerze od początku wydawania magazynu. Tak jak słusznie myślicie, informacje o tych zbiornikach w dużym stopniu są nadal aktualne. Może poza tym, że pływające w nich ryby mocno urosły. Ale na to przecież nikt nie będzie narzekał.

Uwadze polecamy także materiały poświęcone początkującym wędkarzom. W ramach cyklu „Poradnik początkującego karpiarza” znalazło się sporo artykułów, których treść nic a nic się nie zestarzała. Technika łowienia, wiedza o zachowaniach ryb, niezbędne akcesoria, czy umiejętność czytania wody. To wiedza, która w połączeniu z praktyką odebraną od dorosłych nad wodą, stanowi kompletne przygotowanie do profesjonalnego łowienia karpi. 

Oprócz tych artykułów, czeka na Was baza ponad pięciuset innych! To prawdziwe kompendium wiedzy.

W aplikacji AS PRO MEDIA znajdziecie wszystkie archiwalne numery. Dostęp do każdego z nich jest pełny i niczym nieograniczony. Uznaliśmy, że dobre artykuły nie powinny być limitowane, dlatego wszystko jest za FREE! By z nich korzystać wystarczy pobrać na swoje urządzania aplikację AS PRO MEDIA i czytać.

PREMIERA JUŻ WKRÓTCE!

 

Polecane aktualności