Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-02-10

Drugi dzień targów Rybomania

Rekordowa frekwencja podczas Rybomanii. Drugi dzień targów to impreza ogólnodostępna. Spokojnie można mówić o rekordowej frekwencji oraz regularności odwiedzających.  

Cały czas w hali poznańskiego MTP rzesza wędkarzy odwiedzała wystawców. Dzisiaj zgodnie z naszym harmonogramem uruchomiliśmy symulator holu. Na początek zaprosiliśmy karpiarzy, następnie łowców sumów i spiningistow. Z dużą sympatią zwłaszcza wśród najmłodszym przyjęta została nowość w postaci spinningu. Dzisiaj zaprosiliśmy do zabawy również Jakuba Vagnera, z którym wywiad mogliście przeczytać w aktualnym numerze Świata Karpia. Vagner w pięknym stylu pokonał okazałego karpia.
Wystawcy z którymi rozmawialiśmy, pozytywnie oceniają ten dzień i zainteresowanie swoimi ofertami. Jednak jak zaznacza wielu z nich, Rybomania to nie tylko okazja do prezentacji i sprzedaży towaru, ale również możliwość do spotkań ze znajomymi z różnych stron Polski. Jutro ostatni dzień imprezy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska i zmierzenia się z symulatorem holu.

 

Galeria

Polecane aktualności