Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-12-13

Galeria Łowców – funkcjonalność aplikacji mobilnej

To, co najlepsze trzeba pokazać. Złowiona ryba to czasami efekt wielogodzinnych zabiegów i oczekiwania na zdobycz. Trudno się dziwić, że rozpiera nas duma i chcemy to okazać. Nasze zdjęcia z rybami w pierwszej kolejności lądują na FB i profilach z ograniczonym zasięgiem. Efekt połowów mogą zobaczyć znajomi, przyjaciele i ci, z którymi jesteśmy w fejsbukowym kontakcie.  

A co gdyby Waszą zdobycz zobaczyło w jedno chwili kilkadziesiąt tysięcy wędkarzy? To możliwe.

Aplikacja „Wydawnictwo AS PRO MEDIA” to nie tylko miejsce, w którym znajdziecie bezpłatne czasopisma Świat Karpia i Świat Suma. To także Galeria łowców gdzie za pomocą jednego przycisku można opublikować zdjęcie znad wody ze swoją rybą.

By skorzystać i publikować fotografie wystarczy pobrać aplikację i być zalogowanym użytkownikiem. Aplikacja i logowanie jest bezpłatne. Intuicyjna nawigacja po galerii łowców podpowie każdemu z użytkowników, co należy zrobić by opublikować zdjęcie. Galeria wyposażona jest w kilka filtrów, takich jak wybór złowionej ryby, miejsce połowu, jej waga i rodzaj przynęty. Jest także miejsce na kilka zdań własnego opisu. Po wybraniu tych podstawowych danych wystarczy kliknąć na przycisk PRZEŚLIJ i w jednej chwili użytkownicy aplikacji będą mogli oglądać Wasze zdjęcie. Galeria łowców w aplikacji daje także możliwość publikacji zdjęć z poziomu domowego komputera. A wszystko po to, by móc wrzucić zdjęcia zapisane na twardym dysku i pochwalić się zdobyczą np. z ubiegłego sezonu.Twórcy aplikacji nie stawiają użytkownikom żadnych szczególnych wymagań. Można publikować zdjęcia z różnymi rybami. W filtrach wyboru gatunku ryb znajdziecie te najpopularniejsze pływające w polskich wodach. Liczymy jedynie, że wędkarskie zdobycze po sesji zdjęciowej w dobrej kondycji trafiać będą z powrotem do wody. Nasi następcy też powinni mieć co łowić. Bezpłatna aplikacja WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA będzie do pobrania ze sklepów Google Play i AppStore już za kilka dni! Śledźcie nasz portal www.swiatkarpia.com!

 

Polecane aktualności