Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-05-15

III Puchar No Limit Team Koblov 2018 – wyniki

 Okres majówkowy to czas wielu zawodów karpiowych. Dzisiaj prezentujemy wyniki kolejnej z imprez. Tym razem jest to III Puchar No Limit Team, który odbył się na łowisku Koblov.

W dniach 03-06.05.2018 r. odbył się III Puchar No Limit Team. Jak co roku, miejscem zawodów był jakże urokliwy, a zarazem trudny technicznie zbiornik Koblov. Zawody były rozgrywane w formie rzutowej i miały charakter towarzyski. Do rywalizacji przystąpiło 19 drużyn. Punktowane były trzy największe ryby. Dodatkowo nagradzani byli zwycięzcy sektorów A – Delta Baits, B – Jet Fish, łowca pierwszej ryby oraz Big Fish-a.

III Puchar No Limit Team zdobyli po emocjonującej walce łowiący na stanowisku nr 1 - Błażej Drogoś i Łukasz Miśkowicz (Carp Gravity), a złowione przez nich trzy największe ryby ważyły 53,4kg, co dało średnią 17,8 kg. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna, która rozkręcała się z każdą kolejną złowioną rybą. Był to Arkadiusz Głogowski i Piotr Tokarski (Carp Team Polska). Ich wynik wynosił 51,6 kg. Po ostatniej dobie na pudło wskoczył Marek Prochot w parze z Andrzejem Sztymelskim.
W sektorze A - Delta Baits wygrali Arkadiusz Doniec i Andrzej Kosmacz, natomiast w sektorze B – Jet Fish zwyciężył łowiący na stanowisku nr 19 – Jacek Wójcik. Pierwszą rybę złowił Piotr Bytom i otrzymał nagrodę od Fantazy Baits. Big Fish trafił do Arkadiusza Głogowskiego, który złowił pięknego karpia o wadze 18,7 kg.

Sponsorzy imprezy: NLT.SKLEP.PL, SHIMANO, DELTA BAITS, JET FISH, FANTAZY BAITS, IMOTHEP, ALLER AQUA, CARP OLD SCHOOL, SR BAITS, KARPMANIA, ŁOWISKO KOBLOV, ŁOWISKO STARORZEKA, ŁOWISKO EKO TECH-SZACHTA, KARP KLUB BYTOM, NOLIMITTEAM.PL
Patronat medialny: ŚWIAT KARPIA, KARPMANIA, KARP MAX, CARPPASION, KARPIOSTRADA.PL , KARPIARASTWO.PL

Galeria

Polecane aktualności