Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-01-13

Jak łowić te duże? - Mariusz Niedźwiecki

Jak już zapowiadaliśmy Wam kilka tygodni temu, od tego roku do grona naszych autorów dołącza Mariusz Niedźwiecki. Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam pierwszy owoc naszej współpracy, a jest nim artykuł „Jak łowić te duże?”  

W materiale Mariusz przedstawia podstawowe, ale często pomijane aspekty karpiowania i drogi do sukcesu, czyli rekordowego karpia. Jesteście ciekawi jakie rady chce Wam udzielić? Zapraszamy do lektury.

Jesteście ciekawi całego artykułu Mariusza? Zapraszamy do najnowszego numeru e- magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. TUTAJ   

Czytnik internetowy - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 

 

Swoją uwagę skupiam głównie na dwóch pozostałych miejscówkach, czyli trasach wędrówek oraz naturalnych żerowiskach, gdyż są to miejsca, w których mamy największe szanse na skuteczny połów. Karpiowe autostrady to miejsca, którymi przemieszczają się ryby z różnych względów, ale głównie służą rybom do bezpiecznego przemieszczania się. Często przebiegają wśród gęstej roślinności podwodnej i są to tzw. korytarze „wydeptane” przez ryby, rowy głębsze, które ciągną się np. wzdłuż wysp lub brzegów, okolice niedostępnych brzegów, nad którymi nie ma wędkarskich stanowisk itd. Możliwości jest wiele.

 

Polecane aktualności