Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-01-18

Koniec początkiem – Łukasz Lechowski

Łukasz Lechowski to nasz stały współpracownik, który tym razem postanowił zastanowić się kiedy kończy się sezon, a kiedy zaczyna. Może dla części z Was nie ma tej granicy w ogóle? Zapraszamy do lektury. 

Łukasz w artykule skupił się na karpiowania w okresie od jesieni do wiosny. Najwięcej miejsca poświęcił oczywiście panującej aktualnie zimie i karpiowaniu na Elektrowni Rybnik.

Jesteście ciekawi całego artykułu Łukasza? Zapraszamy do najnowszego numeru e- magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. TUTAJ   

Czytnik internetowy - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 

Wielu z nas na samą myśl o karpiowaniu o tej porze roku przechodzą dreszcze. W okresie tym odbywają się targi karpiowe, które stały się częścią naszego karpiowego życia. Podczas ich trwania mamy okazję zapoznać się z nowinkami sprzętowymi, a przede wszystkim spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. Ale czy zima powinna kojarzyć się tylko z przygotowaniami do wiosny i targami karpiowymi? Zdecydowanie nie. Wiem, że wiele osób nigdy nie da namówić się na siedzenie w namiocie, gdy temperatura spada poniżej zera, a ziemię przykrywa biały puch. Jest to zrozumiałe i należy to uszanować. Zawsze uważałem, że karpiarstwo to pasja, która powinna sprawiać nam przyjemność.

Polecane aktualności