Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-06-14

Marocco Carp Poland – nowy fanpage na Facebooku

Chcesz przeżyć przygodę życia na ponad 4 000 hektarowym, marokańskim zbiorniku – Bin el Ouidane łowiąc niesamowicie waleczne karpie? Koniecznie zajrzyj na profil Marocco Carp Poland.  

Wielu z Was obserwowało ostatnio kolejną marokańską przygodę Mateusza Wyzuja, na którą wybrał się wraz z Marcinem Gajdamowiczem. Komu przez myśl chociaż przez sekundkę nie przeszła myśl aby sprezentować sobie taka wycieczkę? Nie ukrywajmy, chyba każdy choćby przez sekundę o tym pomyślał, piękne widoki, niesamowita kultura oraz to, co cieszy oko karpiarza najbardziej – przepiękna woda bogata w wiele niezwykle walecznych cyprinusów.
Mateusz Wyzuj – konsultant i tester marki AKB, a także nasz współpracownik został przedstawicielem firmy Marocco Carp na Polskę. Jeśli chcesz przeżyć wyprawę życia i sprawdzić swoich sił na ogromnej, dzikiej wodzie, na jakiej jeszcze nigdy nie miałeś przyjemności wędkować przemyśl swój wybór – Bin el Ouidane w Maroko to ponad 4 000 hektarowa woda, która kryje w sobie ogrom przepięknych karpi.

Firma Marocco Carp Poland pomoże w zorganizowaniu wyprawy, kupnie biletu lotniczego, oraz zorganizuje wszystko po wylądowaniu na miejscu. Jesteś zainteresowany? Jeśli masz jakieś pytania wyślij wiadomość prywatną na nowo powstałym fanpage’u – Marocco Carp Poland.

Polecane aktualności