Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-02-09

Pierwszy dzień targów 5 pasji

Dzisiaj ruszyła Rybomania w Poznaniu. Ponad 250 wystawców spotkało się w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Znajdziecie tam również nasze stoisko, gdzie jest możliwość powalczenia na symulatorze holu.  

Jak poinformował nas Dyrektor Targów Rybomania Bartosz Dembiński organizatorzy spodziewają się rekordowej imprezy. Wszystkie bilety przewidziane w przedsprzedaży zostały wyprzedane, tak więc jutro i w niedzielę MTP spodziewa się prawdziwej RYBOMANII.

Piątek minął pod znakiem dnia branżowego, podczas którego firmy i producenci mieli czas na spotkania biznesowe oraz zapoznanie się ze swoimi ofertami. Podobnie było w ubiegłych latach i ten scenariusz się sprawdził. W halach MTP znajdziecie przedstawicieli wszelkich metod wędkarskich od spławika przez spinning, karpia po suma. Oprócz imprezy wędkarskiej odbywają się m.in. Boatex i Knieje.

W piątek choć pierwotnie nie planowaliśmy uruchamiać symulatora, to udało nam się przygotować tą atrakcję i trzeba przyznać, że zainteresowanie było bardzo duże. Tak więc od razu uprzedzamy - jutro obowiązywać będzie harmonogram dla poszczególnych gatunków.

Wracając jednak na halę targową niewątpliwe warte uwagi jest stoisko firmy E-KOI.pl, które prezentuje ofertę Stalomaxa. Na ten rok producent przygotował kilka nowości, w tym: pellety ser, mango, kurczak, n-butryc oraz orzechy tygrysie gigant. Jednocześnie przypominamy, że za okazaniem naszej aplikacji, którą macie zainstalowaną w Waszym smartfonie otrzymanie 10% rabatu.

Kolejne stoiska, których na pewno nie ominiecie to Daiwa (ulokowana w centralnej części hali), Shimano, MADCAT, Prologic, FOX, Trakker oraz wiele innych.

Jutro starujemy punktualnie o 10:00.

Galeria

Polecane aktualności