Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-12-04

Pobieranie e-czasopism Świat Karpia

Mało kto z nas zdaje sobie sprawę ile MB danych ściąga co dzień na swój komputer lub smartfon. Nie dziwi to wcale, bo kto by sobie tym zawracał głowę. Większość z nas nie przywiązuje do tego uwagi. Internet jest coraz szybszy, pakiety coraz większe, więc niewiele nas już dziś ogranicza. Nasza aktywność w Internecie to nic innego jak strumień bajtów, za którym kryją się artykuły, filmy, zdjęcia i posty.  

Między innymi te treści będzie można na bieżąco czytać w najnowszej aplikacji „Wydawnictwo AS PRO MEDIA”. To inteligentne rozwiązanie pozwala nam zapomnieć o potrzebie ściągania czegokolwiek. Technologia zrobi to za nas.

Czasopismo Świata Karpia od stycznia 2018 r. będzie można czytać na urządzeniach mobilnych. Każde z sześciu przyszłorocznych wydań e-czasopisma pojawi się na naszych urządzaniach automatycznie. W przypadku publikacji nowego wydania, aplikacja zaktualizuje dane w tle i załaduje do pamięci urządzenia całe najnowsze e-czasopismo. Dodatkowe korzyści da nam nieobowiązkowa rejestracja w aplikacji – otwiera to między innymi dostęp do komentowania artykułów i publikacji własnych zdjęć znad wody. Jedną z podstawowych zalet aplikacji jest fakt, że informacje w niej zawarte, czyli zdjęcia i artykuły pobierają się do pamięci urządzenia tylko raz. Oznacza to, że każde nowe wydanie raz załadowane można czytać offline wszędzie. Nie jest nam już do tego potrzebny zasięg Internetu. To korzystne rozwiązanie docenią zwłaszcza te osoby, które zwracają uwagę na koszty i pobór danych przez sieć komórkową. Raz załadowana treść e-czasopisma nie wymaga kolejnych aktualizacji.

Są pewne wyjątki, jak już pewnie słyszeliście, w naszych artykułach w przyszłym roku znajdziecie sporo filmów. Publikować będziemy między innymi relacje filmowe naszych autorów, prezentacje i testy produktów, a także relacje z zasiadek. Dostęp do filmów z poziomu smartfona czy tabletu wymagać będzie zasięgu sieci komórkowej lub Wi-Fi. To jednak zależeć już będzie tylko od Waszej decyzji.

Świat Karpia do czytania w wersji elektronicznej na Twoim smartfonie i tablecie załaduje się automatycznie i tylko raz. Potem pozostaje cieszyć się lekturą. Premiera już wkrótce!

 

Polecane aktualności