Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-11-26

Prezent dla wszystkich karpiarzy!

Już za miesiąc Święta Bożego Narodzenia. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wszystkich wyjątkowy prezent pod choinkę. Wraz ze Świętym Mikołajem położymy pod nią coś, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Prezent dla każdego.

Przyszły rok dla branży wędkarskiej będzie wyjątkowy, choćby z jednego powodu. Już niedługo, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, na rynku pojawi się wyjątkowa aplikacja mobilna dla wszystkich wędkarzy karpiowych.

Wydawnictwo AS PRO MEDIA, wydawca czasopisma „Świat Karpia” przygotowało dla wędkarzy w całej Polsce gwiazdkowy prezent. Mamy nadzieję, że byliście grzeczni i wszystkie złowione w tym roku ryby trafiły z powrotem do wody. Oczywiście wiemy, że tak właśnie było. Tekst, który właśnie czytacie jest pierwszym z wielu informacji, jakie w najbliższym miesiącu pojawiać się będą na naszych stronach. Przygotujcie się zatem na dobre informacje.

Zapraszamy Was w cyfrową podróż po XXI wieku wędkarstwa karpiowego. To, które znaliście do tej pory właśnie powoli przechodzi do historii. Multimedialność to słowo klucz, za którym kryje się cały wachlarz nowych możliwości, jakie dla Was stworzyliśmy. Są ich dziesiątki. Od teraz oprócz treści Waszych ulubionych autorów będziecie mogli zobaczyć jak opisywana historia działa się w rzeczywistości. Tak, od dziś artykuł to także obraz video. To jedna z wielu naszych niespodzianek.

Wiemy, że dobrymi informacjami lubicie dzielić się z przyjaciół i znajomymi. My też, dlatego każdy artykuł, a zwłaszcza ten, który przypadnie Wam do gustu będziecie mogli udostępnić na swoich ścianach profilowych na Facebooku. Uważamy, że dobrem trzeba się dzielić.

Możecie nam wierzyć na słowo. Jeśli wędkarstwo karpiowe jest tym, co kręci Was w życiu najmocniej, Wasz smartfon w najbliższych miesiącach stanie się Wam jeszcze bliższy. Kolejna odsłona dobrych wiadomości już niebawem. Śledźcie nasze wpisy na portalu. Tu bowiem znajdziecie ich najwięcej.

 

Polecane aktualności