Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-02-11

Rybomania w Poznaniu 2018 zakończona!

Ostatni dzień targów już za nami. Ponownie odwiedzający dopisali, a ich ilość mile zaskoczyła organizatorów. Ubiegłoroczny rekord na pewno został pobity.  

W chwili publikacji tego artykułu nie są jeszcze znane pełne statystyki odwiedzin, jednak jak poinformowali nas organizatorzy przez pierwsze dwa dni zanotowali około trzydziestoprocentowy wzrost liczby odwiedzających względem ubiegłego roku.

Ponownie olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się nowości sprzętowe oraz możliwość ich sprawdzenia. Jest to niewątpliwa zaleta imprezy, która gromadzi ponad 250 wystawców. Na naszym stanowisku kolejny dzień można było powalczyć z wirtualnymi rybami. Jednocześnie co bardzo nas cieszy usłyszeliśmy wiele miłych słów, zarówno o idei jak i zawartości naszego portalu i aplikacji. Wracając jeszcze do kwestii symulatora to udało nam się zaprosić do zabawy znanego i cenionego karpiarza, a przy tym bardzo sympatycznego człowieka – Alana Blaira (filmik z jego holu możecie zobaczyć na facebooku).

Targi właśnie dobiegają końca, więc jeszcze przyjdzie czas na podsumowania i obszerniejszą relację, którą na pewno umieścimy w najbliższych dniach.

W przyszłym miesiącu wędkarzy czeka jeszcze jedna edycja Rybomanii. Tym razem impreza zawędruje do Sosnowca. Później pozostaje już tylko ruszać nad wodę, bo dni są już coraz dłuższe, a głód wędkowania ogromny.

Galeria

Polecane aktualności