Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-01-03

Torba JRC Defender Bait Bucket & Tackle Bag

Czasy, kiedy nad wodę jechało się z jedną wędką i torebką robaków minęły już dawno. Tzn. oczywiście nadal tak można, ale efekty takiego łowienia nie powalają. Wędkarze mówią że na wielu zbiornikach trzeba się dziś natrudzić, by przechytrzyć coraz bardziej ostrożne w pobieraniu pokarmu ryby. Dlatego jadąc nawet na kilka godzin nad wodę zabieramy ze sobą wiele różnych zanęt i przynęt.  

By w drodze na łowisko nie wyglądać jak po zakupach w markecie, czyli obładowanym reklamówkami warto pomyśleć o dedykowanych dla wędkarzy specjalnych torbach na całą masę akcesoriów. Zapakujemy w nie zanęty, zestawy końcowe, ciężarki i najbardziej potrzebne drobiazgi. Tym samym wszystko będziemy mieć pod ręką i dokładnie w tym miejscu gdzie się spodziewamy.

Z podobnym rozwiązaniem przychodzi nam z pomocą firma JRC. W katalogu producenta znajdziemy torbę z serii Defender. To Bait Bucket& Tackle Bag. To wytrzymała, wodoodporna torba zaprojektowana z myślą o większości pudełek, piórników na akcesoria i wiadra na przynętę. Idealnie pasuje do torby i torebek z akcesoriami JRC Defender. To dobre uzupełnienie zestawu do wędkarstwa karpiowego. Torba została zaprojektowana ze smakiem i stworzona do tego by bez zbędnego wysiłku przenosić wszystkie przynęty i sprzęt na brzeg.

Jej centralna cześć to wyściełana główna komora na wiadro z przynętami. Sztywny materiał chroni plastik przed zmiażdżeniem, wgięciem lub rozcięciem w trakcie podróży i przenoszenia nad wodę. Na uwagę zasługuje także podłoga, która właśnie w tym miejscu została specjalnie wzmocniona.

Torba wyposażona jest w trzy duże zewnętrzne kieszenie. Można w nich schować wiele różnych akcesoriów od pudełek na gotowe zestawy końcowe, przez ciężarki a kończąc na rakietach czy markerach. Dzięki separacji zyskujemy pewność że utrzymamy nasze akcesoria w czystości i porządku. Zaletą takich rozwiązań jest kompaktowy rozmiar i dostępność wszystkiego w jednym miejscu pod ręką.

Torba wyposażona została w wytrzymałe podwójne zamki błyskawiczne na każdej z kieszeni i w wygodne uchwyty do przenoszenia jej z miejsca na miejsce. Możemy wykorzystać do tego pasek na ramię lub tradycyjnie przenieść ją chwytając za dwie rączki. Materiał, jakiego użyto do jej produkcji to Poliester 500D, wygląda na bardzo trwały. Jest przy tym wodoodporny i łatwy do czyszczenia. Jak zapewnia producent torba nawet przy kiepskich warunkach atmosferycznych pozostanie sucha a wnętrze zabezpieczone. W naszej ocenie to produkt, który powinien dobrze posłużyć wędkarzowi przez wiele sezonów.

Parę słów o jej rozmiarach. Jak wspomnieliśmy są kompaktowe i wynoszą 45 x 35 x 45 centymetrów. Na koniec cena. I tu miłe zaskoczenie. Na jej zakup nie wydacie więcej niż 170 złotych.

Polecane aktualności