Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2017-12-05

Wędkarski biznes – Arkadiusz Kraszewski

Dzisiaj prezentujemy ostatni materiał z bieżącego wydania Świata Karpia. Tym razem ponownie Arek Kraszewski, który opowiada o swoim pomyśle na stworzenie systemu rezerwacji łowisk.  

Artykuł jest swoistą prezentacją Arka oraz jego firmy. W tekście autor opisuje swoje wędkarskie początki, pierwsze zagraniczne podróże oraz idee uruchomienia portalu, dzięki któremu możemy rezerwować stanowiska na polskich i zagranicznych łowiskach.

Fragment artykułu:

Wymyśliłem, że zrzeszę wszystkie polskie wody w jednym miejscu i połączę je systemem rezerwacji on-line po to, by każdy z Nas, wędkarzy coraz bardziej zabieganych, z ograniczoną ilością wolnego czasu, mógł w każdym momencie zarezerwować sobie stanowisko bez uciążliwego dzwonienia do niedostępnych właścicieli. Skąd się to wzięło? Z życia. Miałem ochotę jechać na ryby. Zadzwoniłem na jedno z łowisk pomorskich. Opiekun- właściciel nie miał kalendarza. Kazał dzwonić wieczorem, ale wtedy nie odbierał. Zdenerwowałem się, że chcę wydać kasę na łowienie a nie mam jak zarezerwować stanowiska! Drugi dzień- kolejna woda: ten w pracy, ten śpi, ten teraz nie wie, za godzinę, za dwie, jutro mam dzwonić – ludzie!! Co to jest? Wówczas wpadłem na pomysł elektronicznego systemu rezerwacji łowisk. Szukałem wsparcia, ale nikogo to nie interesowało.

Jesteście ciekawi całego artykułu Arka? Zapraszamy do najnowszego numeru magazynu Świat Karpia 6/2017, który jest już dostępny w sklepach. Kupicie go również w naszym e-sklepie - TUTAJ   

Polecane aktualności