Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Aktualność

2018-01-10

Wywiad z Jakubem Vagnerem

National Geographic, Discovery, Katlov i Pohan – co je łączy? Jedna osoba, a jest nią Jakub Vagner. Jeden z najbardziej znanych wędkarzy na świecie, z którym wywiad przeprowadził Jakub Dłubak, a możecie przeczytać go w aktualnym wydaniu Świata Karpia. 

Jakub Vagner jest cały czas w ruchu, w związku z czym trudno go uchwycić. Jak nie pracuje na planie kolejnych programów, to zajmuje się swoimi łowiskami. Obecnie prowadzi dwa – Katlov, które jest łowiskiem karpiowym oraz Pohan - zbiornik sumowy.

Jakub Dłubak: A jak zaczęła się Twoja kariera w telewizji?
Jakub Vagner: Moim największym autorytetem, oprócz mojego ojca, był mój „wędkarski ojciec”, a mianowicie Rex Hunt. W swoim czasie był jednym z najsłynniejszych, australijskich wędkarzy. Porzuciłem trzyletnie konserwatorium i z kilkoma dolarami w kieszeni poleciałem na moje wymarzone spotkanie z Reksem Huntem. Wszystko z powodu ryb. Kiedy opuszczałem Australię po roku, Rex dał mi ważną radę. Powiedział: „Nigdy się nie poddawaj i podążaj za swoimi marzeniami”. Wróciłem do Czech pełen energii i zapału. Wydawało mi się, że ludzi to zachwyci. Oczywiście, tak - niestety - nie było i musiałem zmierzyć się z trudną rzeczywistością. Przez ponad pół roku wydzwaniałem do czeskiej telewizji i prosiłem o spotkanie. (...)

Jesteście ciekawi całego wywiadu Jakuba? Zapraszamy do aplikacji, gdzie znajdziecie wszystkie wydania magazynu Świat Karpia. 


Czytnik internetowy - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 

Polecane aktualności