Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

SklepyWojewództwo: dolnośląskie
Kontakt:
Strona www:

www.carptravel.pl

Adresy e-mail:

sklep@carptravel.pl

Telefony:

663 592 131

Godziny otwarcia:
Ocena: 5,0 | Ilość ocen: 2 | Zaloguj się aby oceniać!

CarpTravel

CarpTravel – wędkarski sklep internetowy, prowadzony przez karpiarza Przemysława Pająka z wielkim zamiłowaniem do łowienia karpi już od 1998 r. Testera i konsultanta znanej marki Profess Fishing, a także założyciela klubu karpiowego Carp Travel Team, który wspiera działalność sklepu i propaguje zasadę C&R. Dystrybucja detaliczna produktów Profess Fishing, firmy znanej już karpiarzą w Polsce, ciągle powiększającej swoją ofertę programu Carp Signal Bait. Produkty Profess Fishing zachowujące rewelacyjny stosunek ceny do jakości. W ofercie sklepu asortyment wielu znanych i cenionych marek nie tylko karpiowych:
BAGMAX , DRAGON, GAMAKATSU, GRAFF, INFINITY, KOLIBRI, MIKADO, RAF-MIX, SELION, SPRO, STARBAITS, TANDEM BAITS, ULAR, YORK, JAXON, KONGER, FISH FOOD, PROFESS, PELZER
Celem jest stworzenie dogodnych warunków zakupu z licznymi promocjami i rabatami, a także programem lojalnościowym. Wiele produktów dostępnych w naszym sklepie używamy i testujemy, w myśl hasła — SKLEP STWORZONY Z PASJI... zawsze służy, radą i fachową pomocą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mapa dojazdu

Brak komentarzy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.

Wyszukaj

Portal karpiarzy - karpiowanie, FORUM karpiowe, filmy karpiowe, sklep karpiowy
© 2013-2017 AS PRO MEDIA TV&FILM PRODUCTION - Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie erykszolc.com