Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Porada

2017-03-31

Jak wykonać wędkarskie etui na telefon?

Jak w łatwy sposób można samemu w domu wykonać etui na telefon, nadając mu wędkarski akcent? Zobaczcie sami etui w wykonaniu MK Tester Fishing.

Zapewne każdy z Was nie rozstaje się na długo ze swoim smartfonem, możecie chyba się śmiało przyznać, że jest to jedno z małych uzależnień. Nic dziwnego, dziś na telefonach można wszystko robić: oglądać filmy, słuchać muzyki, czytać książki, pracować i wiele, wiele więcej rzeczy. Jak w łatwy sposób nadać swojemu telefonowi mały akcent wędkarski? To bardzo proste.
Większość z Was ma w domach drukarki, komputery, laptopy itd. Wystarczy je jedynie odpowiednio użyć. W odpowiednim programie można wpisać hasło wędkarskie, wkleić obrazek, lub swoje zdjęcie z rybą. Kolejnym krokiem jest wydrukowanie tego i wycięcie odpowiedniego rozmiaru, tak by pasowało na telefon. Tak przygotowaną karteczkę wkładamy do gumowego, najlepiej przezroczystego etui i gotowe! Nie zapomnijmy o wycięciu otworów na aparat, lampę błyskową itd. Zobaczcie jak prawidłowo wykonać krok, po kroku.

Polecane porady