Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Porada

2018-08-25

Moje wędki do method feeder - Adam Skrzypek

Dobre przygotowanie do zawodów to podstawa sukcesu. Jednak oprócz przynęt i zanęt należy zadbać o odpowiedni dla danej metody i łowiska sprzęt. O tym właśnie przeczytacie w artykule Adama Skrzypka. 

Adam Skrzypek to wędkarz, który od wielu lat startuje w zawodach wysokiej rangi. W poniższym artykule postanowił podzielić się z Czytelnikami wiedzą na temat doboru wędziska pod kątem różnych łowisk i imprez.

Jesteście ciekawi całego artykułu Adama? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 4/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   


POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ NA SWÓJ TELEFON
Aplikacja Android - >>> TUTAJ<<<
Aplikacja iOS - >>> TUTAJ <<< 
 


Fragment artykułu:
Odpowiednio dobrana wędka w każdej metodzie połowu jest sporym „handicapem", który często decyduje o powodzeniu wyprawy. W tym artykule podzielę się swoim doświadczeniem w zakresie doboru wędki do danych warunków podczas wędkowania na method feeder.

Jako zawodnik startujący w zawodach komercyjnych najwyższej rangi nie mogę sobie pozwolić na dobór złej wędki do akurat panujących nad wodą warunków. Odległość łowienia, warunki pogodowe, obrana taktyka, wielkość łowionych ryb - to wszystko determinuje ten wybór. W mojej „stajni” wędki mam dobrane tak, bym mógł podołać wszystkim trudnościom...

 

Polecane porady