Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Blog

Ocena
Data dodania
2015-08-07
Autor
redaktor_m

Carpland Cup 2015 łowisko Nowaki - RELACJA

Wczoraj na łowisku Nowaki wystartował Carpland Cup. 25 drużyn do niedzieli 9 sierpnia walczy o podium, opłacony start PCM 2015 i nagrody, których pula wynosi aż 24000 zł. Zawody potrwają do 9 sierpnia. Sponsorem głównym zawodów jest Solar Tackle, Kryston, Reuben Heaton, Sonik, Spomb, Carp'R'us, Nutrabaits oraz Enterprise Tackle. Łowisko zostało podzielone na 4 sektory: A – Navitas, B – FIL Precision System, C – Bandit Carp, D – Delta Baits.

Tak przedstawia się losowanie stanowisk:































































Łukasz Czyż – Piotr Pelikan Stanowisko 35































Krzysztof Kotala – Stefan Pająk Stanowisko 23































Dariusz Cios – Mariusz Landwójtowicz Stanowisko 49































Daniel Chwastek – Marek Szczęch Stanowisko 21































Dariusz Kruszewski – Ryszard Osmanowicz Stanowisko 17































Tomasz Osiński – Przemysław Pałka Stanowisko 59































Krzysztof Wawszczak – Marcin Antończak Stanowisko 9































Tomasz Duras – Mateusz Duras Stanowisko 11































Paweł Dzierla – Marcin Grzelak Stanowisko 1































Arkadiusz Radzikowski – Robert Łukasiewicz Stanowisko 19































Ireneusz Mazoń – Mariusz Kruk Stanowisko 31































Mariusz Maszkowski – Krzysztof Maszkowski Stanowisko 13































Leszek Ataman – Krystian Feilert Stanowisko 47































Ireneusz Kazatel – Dariusz Tur Stanowisko 25































Przemysław Klimek – Piotr Kunecki Stanowisko 27































Łukasz Spende – Oliwer Spende Stanowisko 51































Roman Witosz – Jarosław Magryś Stanowisko 57































Łukasz Ryncarz – Jerzy Ryncarz Stanowisko 55































Marek Szpinda – Tomasz Spende Stanowisko 43































Wojciech Długajczyk – Łukasz Szyja Stanowisko 3































Mariusz Baginski – Grzegorz Szpyrka Stanowisko 7































Michał Królikowski – Mateusz Zając Stanowisko 15































Paweł Augustyn – Sławomir Reising Stanowisko 61































Dariusz Jelonkowski – Włodzimierz Jurek Stanowisko 53































Leszek Szałacha – Leszek Szałacha Jr. Stanowisko 5

>>>CARPLAND CUP 2015<<<

WYNIKI DZIEŃ PIERWSZY, GODZINA 12.00:

1. Ireneusz Kazatel – Dariusz Tur 12.17 kg 2 ryby St. 25







2. Marek Szpinda – Tomasz Spende 6,85 kg 1 ryba St. 43







3. Arkadiusz Radzikowski – Robert Łukasiewicz 6,40 kg 1 ryba St. 19







4. Dariusz Cios – Mariusz Landwójtowicz 6,40 kg 1 ryba St. 49















WYNIKI PO PIERWSZE DOBIE, GODZINA 20:

Na stanowisku 43 Marek Szpinda łowi Big Fish’a o wadze 19,20 kg

1. Marek Szpinda – Tomasz Spende 26,05 kg 2 ryby St. 43







2. Ireneusz Kazatel – Dariusz Tur 12.17 kg 2 ryby St. 25







3. Arkadiusz Radzikowski – Robert Łukasiewicz 6,40 kg 1 ryba St. 19







4. Dariusz Cios – Mariusz Landwójtowicz 6,40 kg 1 ryba St. 49















Pierwsza ryba: Dariusz Tur







Big Fish : Marek Szpinda 19,20 kg

WYNIKI DRUGA DOBA, GODZINA 10:

1. Marek Szpinda – Tomasz Spende 34,20 kg 3 ryby St. 43







2. Dariusz Cios – Mariusz Landwójtowicz 13,45 kg 2 ryby St. 49







3. Ireneusz Kazatel – Dariusz Tur 12.17 kg 2 ryby St. 25







4. Arkadiusz Radzikowski – Robert Łukasiewicz 6,40 kg 1 ryba St. 19

Pierwsza ryba: Dariusz Tur







Big Fish : Marek Szpinda 19,20 kg





WYNIKI KOŃCOWE:




1. Marek Szpinda – Tomasz Spende 34,20 kg

2. Ireneusz Kazatel – Dariusz Tur 24,32 kg

3. Dariusz Cios – Mariusz Landwójtowicz 13,45 kg

4. Arkadiusz Radzikowski – Robert Łukasiewicz 6,40 kg

5. Łukasz Czyż – Piotr Pelikan 5,50 kg



Sektor 1 BANDIT Krzysztof Wawszczak – Marcin Antończak

Sektor 2 DELTA Baits Michał Królikowski – Mateusz Zając

Sektor 3 FIL Ireneusz Mazoń – Mariusz Kruk

Sektor 4 NAVITAS Leszek Ataman – Krystian Feilert



Pierwszy Karp Zawodów – Ireneusz Kazatel – Dariusz Tur

Największy Karp Zawodów – Marek Szpinda – Tomasz Spende 19,20 kg

Najmłodszy Uczestnik – Oliwer Spende oraz Lesiu Szałacha



Nagrodzony za wytrwałość Pontonem Kolibri – Grzegorz Szpyrka

 

Blogi tego użytkownika