Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Blog

Ocena
Data dodania
2015-06-22
Autor
redakcja

Zawody Big Fish Carpshop Lakes zakończone

Wczoraj na łowisku Carpshop Lakes niedaleko Poznania, zakończyły się zawody Big Fish Carpshop Lakes wchodzące do cyklu imprez Rod Hutchinson Tournament Poland.Podczas zawodów złowiono 48 karpi i 5 amurów. Największego amura o wadze 13,20 kg złowił Adam Wójcik.W klasyfikacji generalnej gdzie liczyła się tylko i wyłącznie waga 3 najcięższych ryb zwyciężyli Mateusz Głozak i Daniel Cielemęcki. W nagrodę oprócz 2 największych łóżek Rod Hutchinson Big Kipper XL pojadą oni na Mistrzostwa Polski Karpiarzy PCM we wrześniu.

Drugie miejsce przypadło Sławomirowi i Karolowi Kałużnym. Wyjechali z Carpshop Lakes z 2 namiotami Cook House od Roda.

Trzecie miejsce wywalczył łowiący w pojedynkę Przemysław Bobiński. W nagrodę dostał worki do ważenia i przechowywania karpi oraz zestaw kulek Roda Hutchinsona.

Nagradzane było też czwarte miejsce, które przypadło łowcy Big Fisha Adamowi i jego koledze Dawidowi Dąbrowskiemu. Ostatnie punktowane miejsce - 5 należało do Arkadiusza Dońca i Katarzyny Sadowskiej.

Nagrodę pocieszenia za pierwszą rybę zdobył Tomasz Machoński, a za najmniejszą Janusz Przymusik. Kolejna edycja Big Fisha za rok!

Blogi tego użytkownika