Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Blog

Ocena
Data dodania
2014-06-30
Autor
redakcja

Zawody Wędkarskie dla Dzieci z okazji Dnia Dziecka - PZW

W dniu 22 czerwca 2014r. odbyły się po raz 13. Zawody Wędkarskie dla Dzieci z okazji Dnia Dziecka organizowane przez Koło PZW Myszków Miasto – impreza została zorganizowana pod patronatem medialnym portali internetowych o tematyce wędkarskiej www.rybomania.pl , www.wedkuje.pl, www.pikefinder.pl, www.corona-fishing.pl, www.fishing-test.pl, www.przewodnicywedkarscy.pl, www.carpsoul.com, www.fishexpert.pl, www.moczykije.pl www.carppassion.eu, www.powercarp.pl www.sharp-drakers.pl , gazet wędkarskich WĘDKARSKI ŚWIAT, WĘDKARSTWO MOJE HOBBY, ŚWIAT KARPIA, WIADOMOŚCI WĘDKARSKIE, a także telewizji TVR – dodatkowo imprezę objęła swoim patronatem Rada Młodzieży przy Zarządzie Głównym PZW.

Na starcie zawodów stanęło 348 zawodników w dyscyplinie spławikowej w wieku od 5 do 14 lat oraz 18 spinningistów w wieku 15-16 lat.
Pogoda nie rozpieszczała zawodników na przemian słońce, deszcz silny wiatr. Rywalizacja przebiegała w miłej rodzinnej atmosferze. Pomimo niepogody dzieci łowiły płocie, okonie, leszcze, krąpie oraz karpie, które złowiono nawet na spinning.
O kolejności zadecydowało losowanie – każdy z uczestników mógł zostać mistrzem zawodów i zająć pierwsze miejsce – na startujących oczekiwały atrakcyjne nagrody, które dzięki uprzejmości Sklepu WODNY ŚWIAT zostały zapakowane w wiadra (w tych wiadrach znajdowały się słodycze, zanęta, żyłki, woblery, przynęty gumowe, 2 płyty Cd z muzyką, płyta DVD z bajką lub gra komputerowa, smycze, długopisy, Gazety komputerowe od firmy IDG Polska – wartość wiadra z upominkami ok. 150zł, które otrzymał każdy uczestnik).

Warto wspomnieć o nagrodach rzeczowych Tyczka Preston od firmy GOZDAWA, Fotel karpiowy IRC od firmy Bait Box, wspaniałe wędki imienne podarowane przez Tomasza Krysika, Andrzeja Zduna, Roberta Polichę, Tomasza Ziębe, ręcznie produkowane wędki z pracowni RODMAS, LP ROODS, niesamowite wędziska od firmy PURE FISHING, ZEBCO Europe, zestawy w postaci Wędzisk Fedder wraz z kołowrotkami od przyjaciół z FORUM SUMOWEGO (Artura Bechter ,Michała Górskiego, Adama Gąsiora) zestawy wędzisk od Producenta Łodzi SKYLLA, Kołowrotki, wędziska od firm MISTRALL, JAXON, DRAGON – gry komputerowe, oprogramowanie, sprzęt wędkarski – Woblery ręcznie produkowane, gumy spinningowe, czapeczki, koszulki – nie sposób wymienić wszystkich nagród, które były naprawdę wspaniałe – gry planszowe ufundowane przez firmę HIPPOCAMPUS, GRANNA, samochód zdalnie sterowany od firmy STADLBAUER, słodycze od firmy MIESZKO, Skrzynie i pudła od firmy PATROL GROUP, zanęty wędkarskie, kulki karpiowe, Atraktory oraz DIPy dodatkowo atrakcjami były Płyty CD, DVD oraz koszulki od zespołów muzycznych i kabaretów. Wśród nagród były vouchery na kurs na dorsza OSTRY DORSZE z Władysławowa oraz 3 wyprawy na Jezioro Żarnowieckie z przewodnikiem Andrzejem Wiznerem (oczywiście dla dziecka z opiekunem). Warto wspomnieć o pięknych pluszowych rybach od GABY S.C. oraz kosmitach z Komendy Policji i Kredytów Chwilówki, które umilały czas najmłodszy, a także zamek dmuchaniec, na którym dzieciaki doskonale się bawiły.

Za każdą przesłaną choćby najmniejszą paczkę serdecznie dziękuje każdemu z osobna - proszę pamiętać bez WAS, tej imprezy by nie było.
Dzięki Waszej Uprzejmości Przyjaciele, udało się sprawić wiele radości naszym milusińskim. Bardzo dziękuje i proszę pamiętajcie o nas w 2015r.

Kolejność przedstawiała się następująco:

1 miejsce zajęła Zuzanna Synowiec lat 6
2 miejsce zajął Filip Uchnast lat 6
3 miejsce zajął Kamil Szczygieł lat 16
4 miejsce zajął Błazej Ostrowski lat 12
5 miejsce zajęła Weronika Gil lat 11


Za największą rybę zawodów uznano karpia 40 cm - nagrodą był kołowrotek ufundowany przez Sklep-Karpiowy.pl - nagrodę otrzymał Karoń Filip
Najmniejszą rybą zawodów okazała się płoć - 2 cm - świetne wędzisko od firmy Garbolino ufundował na ten cel Mariusz Sułek - nagrodę otrzymała 5 letnia Iza Kozik
Wszystkie nagrody zostały rozlosowane wśród uczestników - nikt nie odszedł do domu z pustymi rękoma.

 

Blogi tego użytkownika