Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Zawody

Ocena
Miejsce
Łowisko Nowe Żukowo
Data
2020-05-26 - 2020-05-30
Opłaty
600 zł para

Drugie Starcie Mieszanych Teamów Karpiowych

Wędkarstwo karpiowe, ze względu na swą wyjątkową specyfikę może być nie tylko sportem ekstremalnym, ale także wspaniałą okazją do wspólnego spędzania czasu z rodziną. Można przecież połączyć karpiowe obozowisko z rodzinnym biwakiem. A chwil spędzonych z bliskimi na łonie natury nie zastąpi nic. Przy okazji możemy zaszczepić miłość do wędkarstwa w naszych potomkach czy drugiej połówce.

Taka właśnie idea przyświeca organizatorom zawodów pod tytułem Starcie Mieszanych Teamów Karpiowych. W zawodach, które odbędą się w dniach 26-30 maja 2020 roku na łowisku Nowe Żukowo, mogą brać teamy mieszane (damsk-męskie). Obecność dzieci jest nie tyle dozwolona, co nawet wskazana, ponieważ ma to być rodzinna impreza. Koszt imprezy to 600 zł od pary, ale w tym zapewnione są między innymi codzienne gorące posiłki oraz impreza integracyjna na początku rywalizacji.

Sama rywalizacja będzie trwała przez trzy z czterech dni (drugi dzień będzie przeznaczony na wzajemne zapoznanie zawodników i nie będzie można łowić). Łowić będzie można na dwie wędki. Do wyniku liczyć się będzie każda złowiona ryba, dzięki temu będzie ciekawiej i inaczej. W czasie zawodów przewidziane są też 3 konkursy z nagrodami. Na imprezie obecny będzie filmowiec, który uwieczni całą rywalizację. Do dyspozycji będzie również dwóch sędziów.

Łowisko Nowe Żukowo koło Poznania posiada 20 miejsc i na chwilę obecną wszystkie są zarezerwowane, ale z tego co wiemy jest lista rezerwowa, a wiadomo, do maja wiele może się jeszcze zmienić.

Świat Karpia obejmie medialny patronat nad zawodami.
Organizatorem zawodów jest team Psycho Carp, czyli Elcia i Krzysztof Helwig.

Organizatorzy

Psycho Carp

Sponsorzy

Under Carp
SR Baits
Mad Carp Polska
Carp Gravity
Śrubas Baits
Misiek Wędkarstwo Karpiowe
Ridge Monkey Polska
Genesis Carp
Fishing Grains
Seven Baits
Profishing Center
Mastersoffishing
Wamo odzież dla mysliwych
The Greath
Wielkopolskie Swiry
Z-drewno
Psycho

Nagrody