Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Zawody

Ocena
Miejsce
Łowisko Uroczysko Karpiowe - Czechowice Dziedzice
Data
2016-06-24 - 2016-06-27
Opłaty
270 zł od drużyny

II Karpiowy Maraton Służby Więziennej - Uroczysko Karpiowe

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Opolu, Zakład Karny nr 1 w Strzelcach Opolskich przy wsparciu OT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym nr 1 w Strzelcach Opolskich oraz ZO NSZZFiP w Opolu zapraszają funkcjonariuszy, emerytów, rencistów oraz pracowników cywilnych Służby Więziennej do udziału w zawodach karpiowych - II Karpiowy Maratan Służby Więziennej, który w dniach 24-27.06.2016 odbędzie się na Uroczysku Karpiowym w Czechowicach - Dziedzicach.

Akwen „Uroczysko Karpiowe”. Jest to jedno z największych łowisk komercyjnych w Polsce, o dużej populacji dorodnych ryb karpiowatych. Powierzchnia lustra wody to ok. 52 ha, a głębokość dochodzi do 3 metrów. Na zbiorniku znajduje się tylko 30 stanowisk, dających wędkarzom komfort łowienia i biwakowania podczas dłuższych zasiadek, z dostępem do toalet polowych. Teren na którym znajduje się łowisko należy do obszaru chronionego Natura 2000. To urokliwy zakątek z piękną, nieskażoną przyrodą oraz wspaniałym widokiem na Beskidy. Zbiornik charakteryzuje urozmaicona linia brzegową z łatwym dostępem do wody oraz bogaty drzewostan porastający nabrzeże, dający ukojenie w upalne dni.

Szczegóły imprezy wREGULAMINIE.

Kontakt: Krystian Skrzeczyński 605 495 397

Organizatorzy

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Opolu, Zakład Karny nr 1 w Strzelcach Opolskich przy wsparciu OT NSZZFiPW przy Zakładzie Karnym nr 1 w Strzelcach Opolskich oraz ZO NSZZFiP w Opolu.

Sponsorzy

Sponsor główny: Carpadventure.eu. Sponsorzy: OT NSZZFIPW przy ZK nr 1 w Strzelcach Opolskich, Służba Więzienna, Jet Fish, Aller Aqua, PitBull Baits, PPO Strzelce Opolskie, Sklep Wędkarski Team Samol, Carp Gravity, Łowisko Tuszynek, GenesisCarp, Gospodarstw

Nagrody