Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Zawody

Ocena
Miejsce
Łowisko "Strefa Ciszy" w Spalonej
Data
2016-09-29 - 2016-10-02
Opłaty
800 zł od drużyny

II Zawody Towarzyskie Puchar Carp Travel

Druga edycja Pucharu CTT odbędzie się na Łowisku "Strefa Ciszy" w Spalonej. W klasyfikacji Pucharowej liczy się największa ryba zawodów - PUCHAR BIG FISH. Nagradzane będą wyniki: BIG FISH, DWIE KOLEJNE NAJWIĘKSZE RYBY, BIG FISH DNIA, PIERWSZA RYBA ZAWODÓW, NAJMNIEJSZA RYBA ZAWODÓW. Rozdane zostaną pamiątkowe gadżety z imprezy.
Na łowisku powstaje Rybaczówka z pełnym zapleczem sanitarnym i gastronomicznym. Będzie się działo - szykujemy sporo niespodzianek !!! Codziennie będą serwowane obiady (bez dopłaty)

Zdradzimy już teraz, iż nowością na tej edycji będzie dobowa klasyfikacja z DODATKOWĄ NAGRODĄ ZA BIG FISHA z danego dnia, która będzie wręczana ekipie bezpośrednio na stanowisku.

Przy zgłoszeniu należy podać: Imiona i nazwiska startujących, (kapitana) ew. nazwa teamu. tel. kontaktowy. Po zgłoszeniu chęci wzięcia udziału w zawodach każda ekipa otrzyma zestaw informacyjny startowy na maila.

Wpisowe 800 zł od drużyny - płatne do końca marca 2016. Zaliczka 200 zł płatna do końca stycznia 2016 - po terminie 31.03.2016 zaliczka nie będzie zwracana jeśli nie wpłynie reszta kwoty wpisowego.

Wpisowe zostaje przeznaczone na wynajem wody, zakup nagród, gadżetów, pucharów, catering.

Organizatorzy

Klub Karpiowy Karp Travel Team
zawody@carptravel.pl, tel. 663592131

Sponsorzy

PROFESS FISHING
Carptravel.pl

Nagrody

- pontony Kolibri
- namioty karpiowe
- sprzęt
- kuchnia karpiowa