Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

D.A.M. MAD Bait Crusher

Kruszarka firmy D.A.M. z pięknym logo MAD w rozmiarze XL, to profesjonalny sprzęt stworzony do bezproblemowego kruszenia nawet najtwardszych kulek oraz pelletu karpiowego.

Obydwie części idealnie ze sobą pasują, nie pozostawiając zbędnego luzu. Specjalnie karbowane ranty pozwalają na mocne trzymanie nawet mokrymi rękoma, zapewniając wykonanie zadania na każdej zasiadce. Także użytkowanie w ekstremalnych warunkach pogodowych to czysta przyjemność. Kruszarka MAD radzi sobie ze wszystkimi kulkami oraz najtrwardszym pelletem. Wrzucamy kilka kulek lub parę kawałków pelletu, przekręcamy w prawo, potem w lewo… Po przemiłym „chrup, chrup” otwieramy i naszym oczom ukazują się idealne kawałeczki do zastosowania w woreczkach PVA lub zanęty. Za idealne pokruszenie dbają stalowe, grube, ostre i specjalnie wyprofilowane noże, które zostały solidnie zatopione w korpusie z bardzo mocnego plastiku. Prócz noży, środek kruszarki posiada dodatkowe wypustki, aby jak najlepiej spełniała swoje zadanie i oczekiwania najbardziej wymagającego karpiarza.

Całość wykonana z największą starannością bez zbędnych udziwnień, zastosowany materiał to plastik, który wytrzyma nawet upadki z dużych wysokości na twarde powierzchnie, wytrzyma również złe traktowanie, które czasami wymaga od nas sytuacja nad wodą. Jest to sprzęt nie tylko na jeden sezon, ale spokojnie wystarczy na kilkanaście lat.
Jestem pewien, że każdy karpiarz posiadający MAD Bait Crusher doceni właściwości i bezproblemową pracę, jaką z pewnością oferuje.

Galeria