Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Dodatki zanętowe Profess

Bogata paleta dodatków zanętowych Profess daje możliwość swobodnej modyfikacji cech wiodących zanęt i miksów pozwalając na takie ich ukierunkowanie, które najlepiej odpowiada specyfice danego łowiska czy gatunkowi łowionej ryby. Nasze dodatki są uznanymi w środowisku wędkarskim produktami o sprawdzonej reputacji i jakości, którą staramy się stale podnosić poddając nasze wyroby różnym procesom uszlachetniającym.

Proteix enzymatyczny
Kompleks proteinowo – enzymatyczny zawierający 85% białka, o dużej zawartości aminokwasów egzogennych. Doskonały jako dodatek do zanęt na duże ryby karpiowate oraz jako składnik miksów do produkcji kulek proteinowych – do 20%. Pakowane po 400 g.

Rozpuszczalna rybna proteina
Całkowicie rozpuszczalny w wodzie, na pył rozdrobniony ekstrat, uzyskiwany poprzez działanie enzymów na proteiny wodnych organizmów. Ma intensywny rybno-mięsny zapach, zawiera aminokwasy i sole. Może być używany jako dodatek do przynęt, jest doskonałym dodatkiem do wszelkiego rodzaju posypek tzw., shooterów, a także jako dodatek do boosterów i dipów.

Mączka z krwi – doskonały dodatek smużący. Dzięki swym walorom smakowym, a także bardzo wysokiej zawartości białka (90%) niezastąpiony również w miksach do kulek i zanętach. Rewelacyjnie działa w chłodniejszych porach roku – do 10%.

Zarodek kukurydziany
Zarodki zawierają dużo witaminy E i witaminy z grupy B. Są źródłem łatwo przyswajalnych składników odżywczych: białek, węglowodanów, nienasyconych kwasów tłuszczowych (np. kwas linolowy i oleinowy), związków mineralnych: selen, kobalt, sód, siarka, potas.
Białka zarodka zawierają duże ilości niezbędnych aminokwasów i pełnią funkcję budulcową. Spulchnia mieszankę, nadając jej porowatość.

W bogatej palecie dodatków, ziół, ziaren i mączek Profess znajdziemy również:

Naturalne mieszanki ziół - seeds herbs:
Robin red haits original
Kolendra
Nostrzyk
Kozieradka
Koper włoski
Kopra polska
Mieszanka piernikowa

Mączki i ekstrakty:
Mączka rybna
Mączka z kryla
Mączka z kałamarnicy
Mączka kukurydziana
Wątroba w proszku mączka

Dodatki do zanęt:
Coprp melasa
Coco-belge
Konopie mielone–prażone
Płatki leszczowe
Otręby kukurydziane
Grysik kukurydziany
Biscuit waniliowy / miodowy /
Słonecznik prażony
Arachid
Klej zanętowy
Mieszanka do robaków
Pieczywo fluo/czerwone/pomarańczowe/zółte/mix
Amino krill liquid

Ziarna:
Sorgo czerwone
Murzynek ziarno
Proso ziarno
Konopie ziarno
Rzepik
Bobik

Dystrybucja detaliczna:
www.carptravel.pl
Więcej info na:
www.profess-fishing.pl

www.carptravel.pl

Galeria