Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Kulki zanętowe Essential od Ultimate Products

Karpiowanie na dużych zbiornikach wymaga często obfitego i długotrwałego nęcenia, przy którym do wody wpadają dziesiątki kilogramów kulek proteinowych. Większość kulek zanętowych ma bardzo „okrojony” skład, co może nie przynieść oczekiwanych skutków w postaci brań karpiowych. Zatem, czy kulki zanętowe muszą być „gorsze”?????Firma Ultimate Products w tym roku wypuściła nową serię kulek zanętowych Essential. Długotrwałe testy i doświadczenie szefa firmy Marcina Mizery doprowadziły do powstania kulek zanętowych o szerokim składzie, w którym nie brakuje takich topowych składników takich jak:
✅ Crayfish
✅Red Factor
✅CLO
✅Vitamelo
✅Mączka Krewetkowa
✅Mączka Krylowa
✅Mleczne Proteiny
✅Zioła
✅Jasny i Ciemny Biszkopt
✅Papryka
✅Mielona Czekolada
✅Semolina, Soja
✅biała Plazma
✅Jajka w Proszku czy Albumina
Bazowymi składnikami kulek Essential są wyselekcjonowane, świeże ziarna z dodatkiem anyżu i mieszanki przypraw, które świetnie działają na receptory smakowe karpi.
W serii kulek zanętowych Essential znajdziemy takie nuty zapachowe:
➡️Squid Orange
➡️Squid Śliwka Czosnek
➡️Crab Banana
➡️Pineapple Banana
➡️Live Creme
➡️Sweet Tiger Nut
Dzięki starannie dobranej mieszance, kulki są szybko strawne. Świetna struktura, widoczne frakcje oraz fantastyczny zapach to ich cechy, które wyróżniają tą ekonomiczną serię kulek zanętowych. Kulki Essential można również z powodzeniem stosować jakoś kulki przynętowe. Essential to doskonały stosunek jakości do ceny????Opakowanie zawiera 10 kg kulek.