Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

MAD Hanger Double Ball Clip

Za sprawą hangera marki MAD, jakim jest Illuminated Hanger Double Ball Clip – mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć jak wygląda artystyczna strona karpiowego świata. Hanger działa wyśmienicie i robi piorunujące wrażenie nad wodą.Od kilku sezonów coraz większe grono wędkarzy przekonuje się do hangerów. Wszystko za sprawą większego zainteresowania wędkarstwem karpiowym i związana z tym presja na łowiskach w Polsce. Wiadomo, że hangery są lżejsze od swingerów, tym samym sprawiają, że nasza żyłka nie jest w wodzie tak mocno napięta, po prostu przy użyciu lekkiego wskaźnika zachowuje się bardziej naturalnie, nie wzbudzając podejrzeń coraz bardziej nieufnych karpi.

Naprzeciw wychodzi marka MAD z produktem Illuminated Hanger — to prawdziwa gratka dla karpiarzy lubiących korzystać z delikatnych i lekkich wskaźników brań.

Wyglądem przyciąga wzrok, a swoim działaniem wprawia w doskonały humor. Za podwieszenie na żyłce odpowiedzialny jest system Double Ball Clip, czyli dwie kuleczki popychane sprężynkami, idealne rozwiązanie, dzięki któremu hanger idealnie wisi, a w trakcie brania zapewnia skuteczne i delikatne zeskoczenie z żyłki. Wskaźnik zwisa z podpórki na stalowym łańcuszku, do której zamocowany jest poprzez wkręcenie sygnalizatora.

Jak nazwa wskazuje – hanger jest świecący. Posiada wbudowany czujnik zmierzchu, czyli po zmroku automatycznie się zapala, a gaśnie po pierwszym promieniu słońca. Za świecenie odpowiadają dwie baterie LR44, znajdujące się wewnątrz. Hanger zasługuję na pochwałę, ponieważ światło, jakie emituje, jest delikatnie przyćmione, nie ma mowy rażeniu w oczy oraz o efekcie „choinki”.

W komplecie znajduje się również dodatkowe dociążenie, które w prosty sposób montujemy do wskaźnika, wystarczy wkręcić, za pomocą gwintu do korpusu.

Hangery dostępne w czterech barwach:
- czerwony,
- purpurowy,
- zielony,
- niebieski.
 

www.madcarp.com