Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Nash H-Gun Retract

H-Gun Retract wykorzystuje ten sam rewolucyjny system co Scope oraz Dwarf. Dzięki półteleskopowemu dolnikowi otrzymujemy wędzisko o standardowej długości 12ft (3,60 m), i niesamowitych właściwościach transportowych – zaledwie 155 cm.
H-Gun Retract to wędzisko oparte na wysokomodułowym włóknie węglowym, ekstremalnie mocne blanki uzbrojone w piękny osprzęt, występujące w krzywych ugięcia od 2,75lb do 3,5lb co sprawia, że H-Gun Retract to kije pozwalające wędkować zarówno na najmniejszych, jak i najtrudniejszych łowiskach.

Wersje 3lb oraz 3,5lb uzbrojone są w przelotkę startową 50 mm i specjalną przelotkę szczytową uniemożliwiającą plątanie się żyłki, dzięki czemu można osiągać ekstremalne dalekie rzuty. Specjalna wersja 4,5lb Spod/Marker to wędka oparta na genialnym koncepcie Kevina Nasha, który zauważył, że im wyższa krzywa ugięcia tym więcej drgań, czyli informacji o ukształtowaniu i rodzaju dna dociera do wędkarza „markerującego” łowisko, dzięki czemu jedno wędzisko służy zarówno, jako marker, jak i spod czyli wędka do nęcenia rakietą zanętową. Wersja Spod/Marker uzbrojona jest także w 50 mm
przelotkę startową.

www.nash.com.pl

Galeria