Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Ochotka od BAIT ZONE

Kulki z dużą dozą miksowanej ochotki, atraktorów i wyciągów z ochotki oraz mielonego pelletu ochotkowego. Dzięki zawartości naturalnej miksowanej ochotki kulki posiadają wyjątkowy smak i okropny zapach – ale zapach w 100% naturalny i niesamowicie atrakcyjny dla ryb.

Każde opakowanie zawiera 50ml zalewy wykonanej na bazie zalewy amino, miksowanej ochotki oraz specjalnego atraktora. Jest to zalewa o bardzo intensywnym zapachu ochotki – uwaga na ręce bo ciężko domyć – polecamy zalać kulki przed połowem min. godzine by zapach mógł wniknąć w powierzchnie kulki co powoduje lepsze i szybsze uwalnianie zapachu ochotki do wody.

Dodatkowo warto zalać pellet wspomianą zalewą oraz kilka pokruszonych kulek. Całość podać w woreczku PVA co powoduje naturalną prezentacje zestawu na dnie, ponieważ ochotka w naturalnym środowisku również występuje punktowo, skupiskami. Taki sposób podania przynęty nie powinna wzbudzić podejrzeń starych i doświadczonych karpi, a podobieństwo do naturalnego pokarmu spowoduje natychmiastowe przystąpienie karpia do żerowania.

Bardzo skuteczne kulki na każdą wodę i na każdą porę roku, seryjne brania gwarantowane.

Kulki dostępne w średnicach  16mm, 20mm, 24mm

www.bait-zone.pl