Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Pellety od firmy Profess Fishing

Bogata oferta pelletów Profess Fishing o zróżnicowanych rozmiarach i wielu smakach, zawierają dużą ilość mączki rybnej i rybnego oleju najwyższej jakości. Charakteryzuje się długotrwałą i intensywną siła wabienia. Daje rewelacyjne efekty przy nęceniu nie tylko karpi. Ma wszechstronne zastosowanie, można nim nęcić dywanowo i punktowo przy pomocy materiałów PVA. Można używać jako przynęty na włos - hook pellet wersja z otworem. Z pelletów można sporządzić pastę pelletową do oblepiania koszyków do metody, ciężarków i kulek. Jest doskonałym dodatkiem do zanęt sypkich, podnosi ich skuteczność. Zmielony jest dodatkiem do miksów.

Pellet Fish Impulse charakteryzuje się stabilną i długotrwała pracą, zawiera dużą ilość mączki rybnej (45%) i rybnego oleju (25%) najwyższej jakości. Posiada wysoki współczynnik strawności wysokoenergetycznych składników w nim zawartych.
Dostępny w rozmiarach od 4 do 20mm, opakowaniach 3kg, 2kg, 0,9 kg w kilku profilach smakowych m.in. TŁUSTY ŚLEDŹ, HALIBUT-BANAN, HALIBUT, RYBA-TRUSKAWKA, RYBA-BRZOSKWINIA.

Pellety Express Impulse to specjalnie opracowane pod względem składu, rozmiaru oraz czasu rozpuszczania w wodzie pellety, wyprodukowane z najlepszych składników, z dodatkiem olejów. Ich głównym zadaniem jest szybkie zwabienie ryb w zanęcony obszar. Po wrzuceniu do wody zaczynają pracować, rozpuszczają się w zależności od temperatury ok 5-8 godzin.
Oferowany w rozmiarach: 12,16,20mm opakowaniach: 3kg, 2kg, 0,9 kg i wielu smakach: m.in. ANANAS, OCHOTKA, TRUSKAWKA, TRYSKAWKA-RYBA, KUKURYDZA-KONOPIE, SOCZYSTA POMARAŃCZA, SŁODKA BRZOSKWINIA.


dystrybucja detaliczna:
www.carptravel.pl

www.profess-fishing.pl

Galeria