Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Pure Salmon Powder - CC MORE

Już jest długo oczekiwany następca legendarnego LO30! Ten wysokiej jakości, skoncentrowany proszkowy ekstrakt nadaje każdej mieszance bazowej i zanęcie wyjątkowy i niepowtarzalny aromat i smak łososia, dostarczając jednocześnie dużą ilość łatwostrawnych protein.

Pure Salmon Powder został wyprodukowany z świeżego mięsa łososia, dzięki czemu jest bardzo bogaty w łatwo rozpuszczalne białko, a dzięki bogatemu profilowi aminokwasów silnie stymuluje ryby do żerowania nawet w najniższych temperaturach.

Będąc w 100% naturalnym ekstraktem, Pure Salmon Powder nie posiada górnego limitu dawkowania co sprawia że większe dawki zwiększają skuteczność przynęt i zanęt, w których został zastosowany.
Przy produkcji kulek proteinowych najlepiej dodać go do płynnych składników. Dzięki jego pełnej rozpuszczalności w wodzie takie zastosowanie da najlepszy efekt.

Ze względu na brak górnej granicy dawkowania należy indywidualnie dobrać dawki do efektów jakie się chce osiągnąć, pamiętając że większe dawki zwiększają skuteczność przynęt.


Pure Salmon Powder stanowi również znakomity dodatek do zanęt do PVA, spod miksów i past. Przy stosowaniu w materiałach PVA zalecane jest wcześniejsze pokrycie zanęty, kulek czy pelletu płynnymi dodatkami takimi jak Salmon Amino czy Feedstim XP, a następnie obtoczenie tego w Pure Salmon Powder.

Taki sposób zastosowania sprawia że taka mieszanka zaczyna natychmiast pracować jak tylko PVA zacznie się rozpuszczać, stymulując do natychmiastowego i długotrwałego żerowania.

 

www.carpcity.pl