Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Seria przynęt EQUINOX BOILIES SHELF LIFE BAITS - CC MORE

Po ponad piętnastu-miesięcznych pracach i testowaniu na różnych kontynentach w końcu są już dostępne nowe kulki od CC Moore – Equinox.

Ich składniki zostały starannie dobrane tak by stworzyć kulki będące atrakcyjnym źródłem pokarmu. Wyniki testów przeszły najśmielsze oczekiwania, Equinox świetnie sprawdził się zarówno w przypadku testerów łowiących podczas krótkich zasiadek na łowiskach komercyjnych jak i w przypadku testerów celujących w te największe okazy na zbiornikach, które wymagają długotrwałego nęcenia.

Nawet na wodach na których kulki Equinox nie były nigdy stosowane, okazały się bezkonkurencyjne, bijąc swoją skutecznością pozostałe przynęty.


Seria przynęt Equinox została stworzona w oparciu o komponenty mleczne, rybne, warzywne oraz jajeczne. Ta bogata w proteiny baza została wzbogacona o naturalne ekstrakty, wyciągi owocowe, stymulatory żerowania, drożdże, przyprawy oraz Robin Red, tak by uzyskać skuteczną całoroczną przynętę o unikatowym aromacie „przyprawionych owoców”. Zawierając składniki łatwo rozpuszczalne w wodzie.

Equinox sprawdza się w każdej temperaturze wody idealnie uwalniając swoje składniki do wszystkich warstw wody.

 

www.carpcity.pl

Galeria