Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Seria zalew CC Response - CC MORE

Seria zalew CC Response + Bait Boosters została specjalnie opracowana by wzbogacić każdą przynętę o dodatkowe wabiące oraz stymulujące żerowanie. Wszyscy czołowi karpiarze, niezależnie od tego gdzie i kiedy łowią, wiedzą że zalewanie przynęt płynnymi boosterami w znacznym stopniu zwiększa ich atrakcyjność, siłę wabienie oraz skuteczność.

Response + Bait Boosters wytwarzane są przy użyciu bazy bogatej w białka, cukry, aminokwasy oraz stymulatory żerowania, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w każdej temperaturze wody.

Każdy z boosterów zawiera skoncentrowane naturalne ekstrakty, dzięki czemu szybko się wchłaniają w kulki dodając im intensywny zapach, smak oraz „zastrzyk” składników odżywczych, które natychmiastowo się uwalniają w wodzie. Połączenie łatwo rozpuszczalnych stymulatorów, pochodzących z naturalnych ekstraktów, sprawia że Response + Bait Boosters świetnie się rozpuszczają, pracując w wszystkich warstwach wody pozostawiając silny i trwały sygnał pokarmowy.

Dostępne są cztery rodzaje zalew:

Response+ Spice – Ten ciemno brązowy booster jest bogaty w cukry i aminokwasy oraz zawiera czyste przyprawy, olejki i estry, które doskonale uzupełniają wszelkie przynęty o słodkim lub pikantnym smaku. Świetnie sprawdzi się również z przynętami bazującymi na mączkach rybnych lub zawierających Robin Red.

Response+ Fruit – Ten „gładki” owocowy booster szybko wchłania się w przynęty, nadając im charakterystyczny owocowo-cytrusowy aromat i smak. Idealnie sprawdzają się nawet w niższych temperaturach wody. Zawiera naturalne cukry, owoce, olejki eteryczne, estry, stymulatory apetytu oraz białka bogate w aminokwasy. Można go stosować z dowolnymi przynętami, jednak najlepiej sprawdza się w połączeniu z przynętami o owocowym, kremowym lub rybnym profilu.

Response+ Fish – Ten naturalnie słony booster o silnym rybnym aromacie nie tylko nadaje przynętom niepowtarzalny zapach i smak ale jest również źródłem wysokiej jakości składników odżywczych, które stymulują ryby do żerowania nawet najcięższych warunkach. Najlepiej sprawdza się w połączeniu z przynętami zawierającymi ostre przyprawy lub mączki rybne.

Response+ Cream – Ten kremowo słodki booster o gładki aromacie oferuje wyjątkowe połączenie smaku i zapachu, który jest niezwykle skuteczny przez cały rok, nawet w ekstremalnych warunkach. Response+ Cream zawiera estry, olejki eteryczne, cukry bogate w aminokwasy oraz stymulatory apetytu.

Najlepiej sprawdza się w połączeniu z przynętami o aromatach słodkich, orzechowych, kremowych oraz owocowych.

Ze względu na naturalne składniki które tworzą całą serię Response + Bait Boosters nie posiadają górnego limitu dawkowania. Mimo to zaleca się stosowania ich w połączeniu z wszelkiego rodzajami przynęt i dodatków wędkarskich na poziomie 50-60ml/kg.

Cała seria boosterów nie rozpuszcza materiałów PVA, co sprawia że ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone.

 

Opakowanie zawiera 1000ml.

www.carpcity.pl

Galeria