Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Stick Mix – Karel Nikl

Nasz Stick Mix wyróżnia zastosowanie produktów czysto naturalnych i została stworzona do używania w woreczkach lub tunelach PVA. Mieszanka składa się z mączek rybnych, naturalnych ekstraktów z morskich zwierząt i pikantnych przypraw. Zawiera także unikalny składnik zapewniający odpowiednią konsystencję i poziom wilgoci mieszanki.

Oryginalny proces produkcji pozwolił osiągnąć doskonałą konsystencję, a naturalne składniki zapewniają szybkie działanie, dzięki czemu kiełbaski PVA bardzo szybko działają na karpie. W rzeczywistości mix po rozpuszczeniu siatki PVA natychmiast zaczyna pracować tworząc wokół przynęty smugę, wabiąc karpie. Dzięki dużej zawartości oleju nad naszą przynętą powstaje swego rodzaju komin ściągający ryby z każdej głębokości. Nasz Stick Mix pracuje poprawnie w wodzie o temperaturze poniżej 6 stopni!

Jesteśmy pewni, że stosując nasz produkt złapiesz więcej karpi i szybciej. Wypróbuj go i na pewno się z nami zgodzisz. Oferta obejmuje trzy rodzaje mixu:
Kryl i ryba – bogaty w mięsne dodatki
Plum & Cream – bogaty słodki aromat śliwkowy
Secret Spice – pikantny absolutnie uniwersalny

Stick Mix jest pakowany w wygodny plastikowy pojemnik w którym możesz przygotować siateczki PVA. Dodatkowo można dopalić mix aktywatorem, który znajduje się w opakowaniu.

Produkty Karel Nikl znajdziesz na www.carp-world.pl oraz w dobrych sklepach karpiowych.

www.carp-world.pl

Galeria