Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Sprzęt

Ocena

Wędziska, które wciągają SAKANA CARPERUS – smukłe, lekkie i zadziorne

Carperus to topowa seria wędzisk karpiowych stworzona specjalnie na potrzeby wędkarzy Europy Środkowej. Zaprojektowane z niezwykłą starannością, dla spełnienia wymagań najbardziej doświadczonych karpiarzy.

Wśród całej serii, dodatkiem do modeli dwu składowych skonstruowano wygodne w transporcie wędziska trzy składowe, na podstawie przełomowej technologii DISLOCK-X. Pomimo dwóch punktów łączenia, akcja trzy składowego kija w praktyce nie odbiega od charakterystycznego zachowania wersji dwu składowej, a w połączeniu z opracowaną przez markę Sakana technologią Hi-Carbon Molecular technology, wędzisko pozostaje bardzo smukłe i lekkie, co sprawia niesamowitą frajdę podczas użytkowania w każdych warunkach. Dla modelu 360 cm 3lb grubość blanku powyżej uchwytu kołowrotka wynosi 13,5 mm dla wersji dwuczęściowej i zaledwie 0,5 mm więcej dla wersji trzyczęściowej.

Spełniając potrzeby rynku karpiowego i wędkarzy łowiących w bardzo trudnych warunkach terenowych i preferujących hol z pontonu, została przygotowana specjalna dwu składowa wersja o długości 300 cm.

Wszystkie modele zostały wyposażone w uchwyt kołowrotka FUJI, karbonowy zaczep do zestawu oraz wysokiej jakości przelotki UTLTSG, o zwiększonej odporności na przetarcia, pozwalające używać nawet plecionki jako linki głównej. We wszystkich modelach, poza wersją 300 cm, użyto pierwszej przelotki o średnicy 50 milimetrów, co czyni z nich prawdziwe maszyny rzutowe. Przepiękne wzornictwo i elegancja w połączeniu z progresywną akcją zapewniają niezapomniane chwilę spędzone nad wodą.

Ciekawostką, na którą trzeba zwrócić uwagę to fakt, że wędziska objęte są 5 letnią gwarancją – oferowanie tak długiej gwarancji świadczy o wysokiej jakość produktu.

Pełna oferta dostępna na stronie dystrybutora
YORK

http://wedkarstwo.york.info.pl/Sakana-21.html

Galeria