Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Łowisko

Łowisko Karpiowe KARP POWER

Ocena

Na prywatne Łowisko Karpiowe KARP POWER w Bobrownikach Wielkich k/Tarnowa zapraszamy wędkarzy poławiających karpie i amury. Miłośnicy ciszy, obcowania z przyrodą i wędkarstwa sportowego dla których zasada to "Złów i Wypuść" znajdą u nas dużą rybę i wymarzony odpoczynek.

Kierujemy się zasadą bezwzględnego zakazu zabijania i zabierania ryb.

Łowisko Karpiowe KARP POWER położone w zaciszu Dunajca w Bobrownikach Wielkich, powierzchnia wody to 3,9ha otoczona dużą i pełną pięknej przyrody działką. Staw jest wyrobiskiem pożwirowym istniejącym znacznie ponad 20 lat, a od września 2013 roku jest prywatną własnością. Dla wędkarzy przygotowanych zostało tylko 7 utwardzonych stanowisk na południowym brzegu co daje dużą swobodę i spokój do połowu karpia i amura. W stawie znajduje się kilka wypłyceń, a maksymalna głębokość to 8 metrów. Łowisko zostało zarybione w 2013 roku karpiem i amurem o łącznej wadze 1200kg.

Największy wpuszczony przez nas karp ważył 16,30kg, a największy amur 15,15kg. Do łowiska trafiło też kilka sztuk tołpygi, a największa z nich ważyła 14,8kg. Staw i droga dojazdowa przy łowisku objęta jest monitoringiem. Łowisko zostało udostępnione na początku sezonu 2014 roku.

UWAGA! Zmiany od sezonu 2015: Na łowisku jest 7 stanowisk (zostały przeniesione na drugi brzeg)

 

Właściciel

Łowiska specjalne

Kontakt

Tomasz 603 325 943, Krzysztof 693 082 804
karppower@op.pl
www.karppower.pl www.facebook.com/lowiskokarppower

Województwo

małopolskie

Polska

Typ wody

Wyrobiska

Opłaty

Zezwolenie na dobę dla jednego wędkarza od poniedziałku do czwartku 30 zł/doba
- doba dla jednego wędkarza od piątku do niedzieli 30 zł/doba
- opłata dzienna 20 zł
- pobyt tygodniowy jednego wędkarza 190 zł

Regulamin Łowiska