Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Oznaczanie komentarzy(pomocny,niepomocny)
Temat dodano 2015-02-10 11:52:58

 Witam,

Zastanawiam się nad możliwością dodania takiej opcji do komentarzy, (czy w ogóle taka forma była by akceptowalna i czy miało by to jakiś sens ).
Nie jest to mój pomysł, coś takiego widziałem. Inni forumowicze dodawali czy dany post był pomocny. Z tym, że można też w drugą stronę. Dany post jest nieużyteczny.
Może coś takiego by odzwierciedlał wagę wypowiedzi.
 
Nie wiem czy to nie wniesie jeszcze większego zamieszania.
Nie mniej jednak, coś takiego może być pomocne nie tylko dla osób które czytają wypowiedzi które mijają się z prawdą ,stanem faktycznym, ale także dla samych osób piszących które mogą uważać ze myślą słusznie. Odzwierciedlenie mogło by dać coś do zastanowienia.
 Wypowiedzi zaznaczone jako pomocne można już potraktować jako cos pewniejszego.
Na przykład ktoś pisze opinie na dany wyrób i są potwierdzone, można się przyjrzeć bliżej takiemu wyrobowi. Itd.
 Ogólny zarys.
Odpowiedź dodano 2015-02-10 15:07:14

Przeczytałem Twoją propozycję, i  myślę że to na pewno była dobra opcja szczególnie dla początkujących, którzy szukają nowych informacji. Piszący też na pewno by zwracali bardziej uwagę na to co piszą.

Poza tym można byłoby jakoś wyegzekwować żeby na forum nie pisać komentarzy typu: "dokładnie", "ok", "fajnie", "też tak myślę" itd itp. To nic nie wnosi do dyskusji, a przykładowo gdy ktoś szuka informacji zamiast czytać dany temat którego treść zamknęła by się np w 3 stronach, musi przewalać 5 stron, i wydłubać między bezsensownymi postami to czego szuka.

Odpowiedź dodano 2018-07-12 13:37:18

 myślę ze to dobry pomysł, zwłaszcza że można by było łatwiej wyłapać tematy lub komentarze do usunięcia żeby nie robił się bałagan

Odpowiedź dodano 2021-03-02 07:17:06

This is a polish forum. Nowadays we can see that there are forums opened on almost every site www.cheap-essaywriting.com language. The purpose of this forum is to make your life easy. They are forums on different topics to cover a wide range of concepts and ideas.

Odpowiedź dodano 2021-10-12 12:01:41

thank for sharing 

monopoly

Odpowiedź dodano 2022-08-12 12:17:03

 Yes I can bring you to most helpful and user-friendly organization where you can get the best SEO services at reasonable prices to rank your company on top at google search pages with the assistance of 24/7 active SEO expert professionals.