Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Film

Ocena
Autor
redakcja_jd

Krzesło Feeder Cresta Compact Chair

Szybki kilkugodzinny wypad na białą rybę to kusząca propozycja dla wielu wędkarzy, także tych cierpiących na brak czasu. I wielu, jak wynika z rozmów daje się na to skusić. Nic w tym dziwnego. Za każdym razem to kontakt z przyrodą i własnym hobby.

Dzisiejsza propozycja skierowana jest jednak w pierwszej kolejności do miłośników Method Feddera. To najnowszy fotel wędkarski Cresty wraz z towarzyszącymi akcesoriami.

Krzesło Compact Chair z serii Cresta Blackthorne to mniejsza wersja bardzo popularnego na rynku krzesła Cresta Comfort Chair High. Pomysł był taki by stworzyć krzesło o mniejszych gabarytach. Projektanci obniżyli ramę, skrócili nogi i obniżyli siedzisko. Udało im się przy tym zachować komfort z większego modelu.

Cresta słynie z dobrych rozwiązań. Jednym z nich jest system składania nóżek. To wygodne i zajmujące mało miejsca w transporcie rozwiązanie. Złożone krzesło jest bardzo kompaktowe i łatwe do przenoszenia dzięki szerokiemu pasowi na ramię. Wymiary po złożeniu to 80x62x17cm.

Przednie nogi są elementem dołączanym i dzięki temu możemy je regulować w bardzo szerokim zakresie. Służą do tego zaciskowe pokrętła, które trzymają je na odpowiedniej wysokości. Stopki fotelowych nóżek są regulowane i szerokie co poprawia stabilność.

 

Filmy tego użytkownika