Świat Karpia - źródło informacji i rozrywki dla karpiarzy

Film

Ocena
Autor
redakcja

W pogoni za karpiem cz.3 - trailer

„Włożyliśmy w realizację filmu naprawdę sporo wysiłku, przesiedzieliśmy nad rzeką 15 dni. Dziesiątki godzin przygotowań, setki kilogramów zanęty, wiele poświęceń -- tego od nas wymagała ta realizacja. Nikt w Polsce, nie podjął się tego wyzwania. Jest to ogromne przedsięwzięcie, trudy związane z logistyką, pozwoleniami -- bowiem realizowaliśmy film na obszarze objętym programem „Natura 2000" - często odstraszają komercyjnych twórców.

Trzecia część filmu skierowana jest do doświadczonych karpiarzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił na rzece. Dowiemy się z filmu jak wybierać miejsca, przygotowywać zanęty, przynęty, zestawy, jak sondować i przede wszystkim jak czytać wodę!" - pisze producent filmu Adrian Śmigiel

Gościem w trzeciej części filmu „W pogoni za karpiem" jest znakomity karpiarz, specjalista w łowieniu na rzece - znany Wam wszystkim m.in. z gazet wędkarskich -- Przemysław Wamberski.

To właśnie dzięki Przemkowi udało się zrealizować jak uważam znakomity film, jego doświadczenie, poświęcenie -- nęcenie na Odrze co dwa dni przez....długi okres...wyobrażacie sobie to ?

Film został wydany na DVD oraz BLU RAY. Nowością w filmie są zdjęcia lotnicze.

Film powstaje przy współpracy z Polskim Związkiem Wędkarskich, portalem Carp Passion, Carp Planet oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych we Wrocławiu/Nadleśnictwem Legnica.

Sponsorem głównym filmu jest firma Natural Bait.

Pozostali sponsorzy: VIMARCO.PL, CARP SHOP, CRAZY CARP.

 

Filmy tego użytkownika